Хіти тижня. Іржавіє відразу: Росіян розлютила якість нового "скрепного" УАЗ "Патріот" (фото, відео)

Блогер купив новий УАЗ "Патріот" і розібрав автомобіль, щоб показати всі проблеми. Російські користувачі мережі вже висловили невдоволення низькою якістю, передають Патріоти України.

Автори відео зняли з автомобіля майже все. Так, автор ролику в цілому відзначив поступове покращення конструкції позашляховика і боротьбу автовиробника з характерними проблемами. Але традиційні недуги моделі залишилися.

Позашляховик УАЗ Патріот в максимальній комлектации "Статус" коштує майже 1,4 млн. рублів (близько $19 000). Саме такий автомобіль і став героєм відео. Є питання до якості складання. Наприклад, показали кабелі задніх ліхтарів, які під обшивкою кузова кріпляться на пластелін.

Як зазначив блогер, на російській машині необхідно робити серйозний антикорозійний захист, при цьому для найбільш якісно виконаних робіт салон потрібно демонтувати. На відео показали іржу кузова відразу в декількох місцях. При цьому автомобіль абсолютно новий.

Користувачі мережі іронічно відреагували на якість UAZ Patriot з заводу. Інші поділилися відвертим гнівом, адже характерні проблеми моделі досі не вирішені.

Аваков спіймав облизня: Академія наук відмовилася передавати один зі своїх корпусів Нацполіції

четвер, 4 березень 2021, 23:18

Арсен Аваков звернувся до президента НАНУ Анатолія Загороднього з проханням про передачу для потреб Нацполіції 16-ти поверхового лабораторного корпусу інституту фізіології імені Богомольця в Києві. Національна академія наук відмовилася передавати Інсти...

На залізничному вокзалі в Києві чоловік позбувся ніг

четвер, 4 березень 2021, 23:12

Поки невідомо, що це було: спроба самогубства чи нещасний випадок. У четвер, 4 березня, в Києві на залізничному вокзалі чоловікові поїздом відрізало ноги. Про це в Facebook повідомляють «Вартові еспресо», передають Патріоти України.