Хіти тижня. Ізраїльські містики побачили знак кінця світу: Рабини заговорили про швидкий прихід Машиаха

Рабин Шломо Амар порівняв президента США Дональда Трампа з перським царем Киром Великим, який правив в середині першого тисячоліття до нашої ери.

Колишній головний сефардський рабин Ізраїлю Шломо Амар заявив, що останні події в країні і в світі незаперечно свідчать про швидкий прихід Месії. Висловлювання рабина наводить видання Jerusalem Post, передають Патріоти України.

Рабин порівняв президента США Дональда Трампа з перським царем Киром Великим, який правив в середині першого тисячоліття до нашої ери і уточнив, що вони обидва підтримують ідею про суверенітет єврейського народу в Ерец Ісраель.
За його словами, «король світу відвідав Ізраїль на честь єврейського народу». Все це, за словами Амара, незаперечно свідчить про швидкий прихід Машиаха. «Ми не могли і мріяти про подібний розвиток подій», - уточнив рабин, виступаючи перед своїми учнями.
Рабин Амар розповів про зустріч зі своїм духовним наставником рабином Хаімом Канівським. За його словами, Канівський настійно рекомендував Амару не виходити з Ізраїлю і не їздити за кордон, оскільки «Машиах може прийти в самий найближчий час».
«Всі великі рабини говорять, що Месія з'явиться найближчим часом. Всі ті ознаки, які сповіщали Пророки, починають збуватися. Все, що нам потрібно - це бути сильними», - каже Амар. Він закликав євреїв у всьому світі виконувати заповіді Тори, особливо святість суботнього дня.
В інтерв'ю релігійному порталу «Kikar a-Shabat» рабин Авнер Ефгін висловив аналогічну точку зору. Ефгін сказав: «Те, що відбулося за останній рік, безумовно, говорить про пришестя Месії. Вивчайте Тору і якомога більше моліться».

От така злободенна "Колиханка" для малечі: У Білорусі на держТБ розіграли з ляльками "повалення Лукашенка" (відео)

субота, 26 вересень 2020, 8:12

Тиран не здатний зачистити своїми карателями народ, що більше не хоче миритися з його пануванням. Ляпас з наче підконтрольного телебачення як свідоцтво і мобілізуючий фактор. У Білорусі на ТБ показали лялькову виставу, де завуальовано розіграли ситуаці...

Резонанс тижня. Допускають вбивство: У Росії трагічно загинула дочка зірки фільму "Місце зустрічі змінити не можна" (фото)

субота, 26 вересень 2020, 4:00

У Москві (РФ) загинула дочка Заслуженого артиста Росії, актора, відомого за фільмами "Місце зустрічі змінити не можна", "Як гартувалася сталь" і "Ати-бати, йшли солдати..." Володимира Конкіна - Софія. Їй було 32 роки, передають Патріоти України. Софія ...