Хіти тижня. "Как в фильме ужасов. Мертвечиной веет от России": Мережу шокувало свіже фото з Донбасу

Стадіон "Шахтар" у Донецьку пустує і заростає папороттю, як і інші відомі стадіони окупованого міста. Відповідне фото опублікував в Twitter користувач Віталій Барабаненко, передають Патріоти України.

"Донецьк. Стадіон "Шахтар". Краща реклама "русского мира", - написав користувач в підпису до фото. \"Всюди цвіте папороть. Чекаємо чудес", "Колись квітуча Абхазія теж як у фільмі жахів. Мертвечиною віє від Росії", - додають в коментарях.

У той же час, деякі також відзначають, що стадіон "Шахтар" і до війни був закритий. "Ну тут потрібно уточнити, що він до початку війни не використовувався протягом кількох років і готувався до зносу або капітальної реконструкції", - нагадує користувач під ніком Smart Trump.

Учасниці "Жіночого кварталу" показали себе у всій красі (фото, відео)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:30

Відома українська актриса Лера Товстолес показала себе і колег по проекту... На фото Лера стоїть у помаранчевій толстовці. Поруч можна побачити Ольгу Жковцову, яка була в рожевій футболці. По центру розташувалася Настя Оруджова у футболці з пристойним ...

У Харкові сімейство диких кабанів паралізувало рух на дорозі: відео

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:25

У четвер, 22 жовтня, в Харкові сімейство кабанів вирішило перебігти жваву дорогу і паралізувало рух. Про це повідомляє Telegram-канал "Типова Україна", публікуючи відповідне відео. "Свинство якесь", - йдеться в підписі до ролика. На кадрах зафіксовано,...