Хіти тижня. "Как в фильме ужасов. Мертвечиной веет от России": Мережу шокувало свіже фото з Донбасу

Стадіон "Шахтар" у Донецьку пустує і заростає папороттю, як і інші відомі стадіони окупованого міста. Відповідне фото опублікував в Twitter користувач Віталій Барабаненко, передають Патріоти України.

"Донецьк. Стадіон "Шахтар". Краща реклама "русского мира", - написав користувач в підпису до фото. \"Всюди цвіте папороть. Чекаємо чудес", "Колись квітуча Абхазія теж як у фільмі жахів. Мертвечиною віє від Росії", - додають в коментарях.

У той же час, деякі також відзначають, що стадіон "Шахтар" і до війни був закритий. "Ну тут потрібно уточнити, що він до початку війни не використовувався протягом кількох років і готувався до зносу або капітальної реконструкції", - нагадує користувач під ніком Smart Trump.

Резонанс тижня. У Зеленського велике горе, помер його довірений юрист

п’ятниця, 22 січень 2021, 2:00

Людина, котра гарантувала порядністю та професіоналізмом безпеку угод та багатомільонних активів родини Зеленських до того ж був спонсором політичної компанії теперішнього президента. За даними видання, у нього була важка хвороба. У Нижного залишилися ...

Хіти тижня. Карантин, так карантин: Правоохоронці зірвали відпочиваючим оргію і оштрафували на кругленьку суму

п’ятниця, 22 січень 2021, 0:10

Стогін учасників групового сексу були чутні далеко за межами номера. У Великобританії в Манчестері пара вирішила відпочити від суворих обмежень у себе на батьківщині і поїхала відпочивати на Барбадос. Там в розкішному готелі Colony Club Hotel вони вирі...