Хіти тижня. "Камни с неба": "Ми ж люди, що ви з нами робите, зупиніться!" - мешканка Криму до "влади"

Кримчани не розуміють, чому з моменту "возвращения в родную гавань" "влада" нічого не робить для розвитку півострова, і з кожним роком в Криму якість життя людей тільки погіршується.

Один з різновидів "каменів з неба", які жителі окупованого Криму отримали після "повернення півострова в рідну гавань", - огидна медицина. Її станом шоковані навіть прихильники Росії на півострові, передають Патріоти України.

Як зазначає в Twitter блогерка RoksolanaToday & КримUA, сепаратисти дуже прорахувалися. І зараз про українську медицину при всіх її проблемах напевно кримчани згадують як про часи благоденства.

Блогер розмістила скріншот поста в соцмережі однієї з мешканок Криму. Жінка "в захваті" від ситуації в охороні здоров'я на окупованому півострові. "Лікарів не вистачає. Говорю про селище Приморське. Швидка приймати не хоче. У місті Феодосія лягаєш в пологовий будинок і у тебе є право вибору, де лежати: за гроші в палаті (прайс там є) або в коридорі!!!" - пише кримчанка.

Також вона пише про те, що в пологовому будинку вагітні жінки отримують медикаменти з вичерпаним терміном реалізації, а в її рідному селищі залишився тільки один лікар-педіатр, який при всьому бажанні не може охопити всіх дітей."Ми ж люди, що з нами роблять, може пора зупинитися?", "У що перетворився Крим?? Вже краще знову в Україні, ніж жити так", "Крим вбивають, погано по всіх фронтах", "А нас запевняли, що з Росією буде добре", "Крим вже не той", - висловлюються в кримських пабліках місцеві жителі.

Про важкий стан медицини на окупованому півострові чимало говорилося і писалося і раніше. Зокрема, не витримує ніякої критики система медичного супроводу вагітних і породіллі. Причому не тільки в Феодосії, а й в інших містах Криму. Але окупаційна "влада" абсолютно не реагує на ці сигнали. Крім того, на висвітлення цієї проблеми в кримських ЗМІ "владою" накладено найжорстокіше табу.

Вовча зрада не пройшла: Проспект Бандери не буде Московським. Апеляційний суд скасував рішення першої інстанції

п’ятниця, 23 квітень 2021, 10:56

Шостий апеляційний адміністративний суд визнав законним перейменування Московського проспекту на проспект Степана Бандери та чотирьох інших вулиць Києва. Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції про незаконність перейменування. Про це у ч...

Справжні дива, за ваші гроші: "Дивовижне зцілення" жебрачки у Франківську показали на відео - обдурювала людей ледь не щодня

п’ятниця, 23 квітень 2021, 10:23

В Івано-Франківську жінка займалася жебрацтвом на вулиці, розповідаючи перехожим про нібито свою інвалідність, і що не може ходити. Однак після бесіди з правоохоронцями шахрайка раптом в один момент "зцілилася" і поспішила геть. Про це 22 квітня переда...