Хіти тижня. "Камни с неба": В окупованому Криму засумували за Україною

Жителі анексованого Росією українського Криму заявили, що їм жилося краще до окупації.

Про це на сторінці в Twitter повідомив блогер із ніком КРЫМский бандеровец, передають Патріоти України.

Він посилається на повідомлення кримчан в одній з керченських спільнот у соцмережі. "Трохи лютого екстремізму", – написав блогер. Так, один з анонімних користувачів запитав: "Керчани, як ви думаєте, де жилося краще, в Україні чи в Росії?"

Частина коментаторів відповіла, що в Україні. "У будь-якому випадку, хоч як крути, так вже ніколи не буде", – зазначив один із жителів півострова.

"В Україні. Діти політеху залишилися б живі, і не було б хімічного геноциду Армянська", – додали в коментарях.

Колись там яблуку ніде було впасти: Який наразі виглядають провідні курорти Азовського моря під окупацією (відео)

неділя, 28 червень 2026, 14:40

Ніколи раніше місцеві жителі не бачили ці пляжі настільки порожніми в розпал літа. Колись у літній сезон курорти Азовського моря приймали сотні тисяч туристів з усієї України. Сьогодні ж популярні місця відпочинку, які перебувають під російською окупац...

Промоутер назвав ім'я суперника Усика для "прощального танцю" в ринзі великого боксера

неділя, 28 червень 2026, 13:44

Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...