Хіти тижня. Канал у Керчі стрімко міліє, окупанти кричать про катастрофу: У Криму може зупинитися судноплавство

Менш ніж за рік підхідний канал Керченського порту в анексованому Криму обмілів на 20 сантиметрів. Відповідне розпорядження про зменшення дозволеної максимальної осадки суден випустила капітанія порту, передають Патріоти України.

Нове розпорядження, датоване 15 травня 2020 року, визначає максимальну осадку кораблів у 5,1 метра. Попереднє, яке діяло з 27 червня 2019 року, встановлювало осадку в 5,3 метра.

При цьому в січні-2019 дозволена осадка становила 4,9 метра. Із січня до червня 2019 року відбулося збільшення глибини каналу на 40 сантиметрів. Журналісти припустили, що для цього під портом могли проводитися днопоглиблювальні роботи.

"Наразі напевне можна говорити про те, що канал втрачає глибину, а порт втрачає можливості з приймання більш вантажопідйомних судів", – сказано в повідомленні.

Додамо, Керченський підхідний канал знаходиться в Керченській бухті і з'єднує Керч-Єнікальський канал і Керченський Торговий порт. Із Керченського підхідного каналу можна повернути на Керченський рибний порт.

У Львові померла остання зв'язкова командувача УПА Романа Шухевича

субота, 13 серпень 2022, 16:28

У Львові 12 серпня померла зв'язкова командира УПА Романа Шухевича Дарія Гусяк, інформують Патріоти України. За свою націоналістичну діяльність жінка провела 25 років в ув'язненні. Остання зв'язкова Шухевича відійшла у вічність о 14:20. Їй було 98 рокі...

Окупанти викрали дані українки: Акаунт дівчини, яка "кликала росіян у Рівне", виявився фейковим

субота, 13 серпень 2022, 16:14

12 серпня в мережі з'явилися заклики до росії прийти у Рівне. Вони були нібито від імені 16-річної жительки Сарненського району Рівненщини. Як виявилося, це чергові злочинні дії російської пропаганди. Акаунт дівчини – фейковий, але зловмисники використ...