Хіти тижня. "Капець вже у нас": У Криму сталося глобальне лихо (фото)

У Сімферопольській водній артерії майже не залишилося запасів води та й із іншими водоймами - ситуація не краще.

В окупованому Росією Криму пересихають водойми і водосховища. Фото страхітливого і сумного видовища показав блогер під ніком RoksolanaToday&Крым25% на своїй сторінці в Twitter, передають Патріоти України.

На кадрах показано висохле озеро з човном у Коктебелі. Раніше тут було кілька метрів глибини, водилася риба і раки. "Цей самотній човен стоїть у Коктебелі на колись повноводному ставку, який називався Великий. Кілька метрів глибини, риба, раки... По ньому ходили човни, гніздилися водоплавні птахи. Капець вже у нас...", - написав блогер.

На місцевому водосховищі можна спостерігати не менш сумну картину. У Сімферопольській водній артерії майже не залишилося запасів води. "Офіційно - у нас лихо. Сімферопольське водосховище вчора", - підписав блогер фото.

Сімферопольське водосховище – одне з найбільших штучних водойм півострова. Раніше воно було повноводне і забезпечувало водою Сімферополь та прилеглі населені пункти. Однак зараз запаси в ньому не те, що зменшилися - вони катастрофічно зникли.

Хіти тижня. "Расистський символ переваги білих": У США відмовляються від знака ОК

неділя, 12 липень 2020, 0:10

Расистська інтерпретація жесту зробила його використання ризикованим. У США почастішали випадки заборони знака "OK", так як все більше людей вважають його знаком расизму, переваги білих і символом влади білих. Останнім великим скандалом стала поведінка...