Хіти тижня. Карантин в Україні: Одесити жбурляють каміння в тролейбуси і нападають на водіїв

Ситуація з пасажирським транспортом Одеси залишається складною, хоча в департаменті транспорту зв'язку та організації дорожнього руху рапортують про поліпшення, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Думская".
Так, за словами заступника директора департаменту Сергія Щербаня, якщо вчора на дороги вийшло всього 50% маршруток, то сьогодні вже 75%. Вдома залишилися тільки водії, які проживають в передмістях.
«У нас на сьогодні немає інформації про блокування маршруток, однак є дані про погрози водіям, - зазначив він. - В даний час разом з ОДА ведемо переговори про доставку іногородніх водіїв до Одеси і назад після зміни».
Те, що відбувається на вулицях відверто дисонує зі словами чиновників - маршруток відверто мало, ніяк не 75%, а пасажири ломляться в трамваї і тролейбуси, водії яких, виконуючи розпорядження мерії і Кабміну, відмовляються везти більше 10 осіб за раз. Постійно виникають конфліктні ситуації.
У КП «Одесміськелектротранс» кажуть, що станом на 12:00 незадоволені пасажири 78 разів блокували рух трамваїв і тролейбусів.
У лобове скло тролейбуса №7 запустили шматок цегли, причому жбурляла його пенсіонерка. На щастя, скло витримало. Жінку-водія трамвая №7 побили.
Заступник директора підприємства Олександр Коваль уточнює, що транспорт ходить за колишніми маршрутами, але якщо перекриття продовжаться, його будуть розгортати на кільцях, щоб повністю не зупиняти рух.З архіву ПУ. Оце так подаруночок: У день весілля батько нареченої підірвав себе разом з будинком

четвер, 1 жовтень 2020, 2:00

У момент вибуху більшість членів сім'ї були на церемонії одруження.​

Хіти тижня. Вірменія і Азербайджан обмінялися потужними ударами: У мережу потрапило відео кривавих нічних боїв

четвер, 1 жовтень 2020, 1:00

У ніч на вівторок, 29 вересня, Вірменія і Азербайджан обмінялися потужними ударами, бої йшли за Нагірний Карабах. Сторони опублікували кадри нічних боїв, але їхні заяви різняться, передають Патріоти України. Міноборони Азербайджану заявило, що його вій...