Хіти тижня. Карантин в Україні: Одесити жбурляють каміння в тролейбуси і нападають на водіїв

Ситуація з пасажирським транспортом Одеси залишається складною, хоча в департаменті транспорту зв'язку та організації дорожнього руху рапортують про поліпшення, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Думская".
Так, за словами заступника директора департаменту Сергія Щербаня, якщо вчора на дороги вийшло всього 50% маршруток, то сьогодні вже 75%. Вдома залишилися тільки водії, які проживають в передмістях.
«У нас на сьогодні немає інформації про блокування маршруток, однак є дані про погрози водіям, - зазначив він. - В даний час разом з ОДА ведемо переговори про доставку іногородніх водіїв до Одеси і назад після зміни».
Те, що відбувається на вулицях відверто дисонує зі словами чиновників - маршруток відверто мало, ніяк не 75%, а пасажири ломляться в трамваї і тролейбуси, водії яких, виконуючи розпорядження мерії і Кабміну, відмовляються везти більше 10 осіб за раз. Постійно виникають конфліктні ситуації.
У КП «Одесміськелектротранс» кажуть, що станом на 12:00 незадоволені пасажири 78 разів блокували рух трамваїв і тролейбусів.
У лобове скло тролейбуса №7 запустили шматок цегли, причому жбурляла його пенсіонерка. На щастя, скло витримало. Жінку-водія трамвая №7 побили.
Заступник директора підприємства Олександр Коваль уточнює, що транспорт ходить за колишніми маршрутами, але якщо перекриття продовжаться, його будуть розгортати на кільцях, щоб повністю не зупиняти рух.Хіти тижня. Тепер йому не до жартів: Хлопець вирішив прославитися і облизав унітаз для Corona Challenge (відео)

неділя, 5 квітень 2020, 17:00

Імовірність, що блогер підхопив Covid-19 саме з унітазу, доволі мала, так як про свій діагноз з лікарняного ліжка він повідомив вже два дні по тому. Користувач сервісу TikTok вирішив прославитися і взяв участь у новому Coronavirus Сhallenge - його учас...

"Не врятуєте, будуть проблеми": Медикам у Чернівцях довелося везти до лікарні пораненого під прицілом озброєного "братка"

неділя, 5 квітень 2020, 16:58

Артеріальний тиск у чоловіка впав майже до нуля, тому шансів врятувати його практично не було, але в лікарню його таки довезли живим. "Сюжет, гідний гангстерського фільму, розігрався сьогодні в Чернівцях. Медикам швидкої допомоги довелося везти до ліка...