
Ситуація з пасажирським транспортом Одеси залишається складною, хоча в департаменті транспорту зв'язку та організації дорожнього руху рапортують про поліпшення, повідомляють
Патріоти України з посиланням на "Думская".
Так, за словами заступника директора департаменту Сергія Щербаня, якщо вчора на дороги вийшло всього 50% маршруток, то сьогодні вже 75%. Вдома залишилися тільки водії, які проживають в передмістях.
«У нас на сьогодні немає інформації про блокування маршруток, однак є дані про погрози водіям, - зазначив він. - В даний час разом з ОДА ведемо переговори про доставку іногородніх водіїв до Одеси і назад після зміни».
Те, що відбувається на вулицях відверто дисонує зі словами чиновників - маршруток відверто мало, ніяк не 75%, а пасажири ломляться в трамваї і тролейбуси, водії яких, виконуючи розпорядження мерії і Кабміну, відмовляються везти більше 10 осіб за раз. Постійно виникають конфліктні ситуації.
У КП «Одесміськелектротранс» кажуть, що станом на 12:00 незадоволені пасажири 78 разів блокували рух трамваїв і тролейбусів.
У лобове скло тролейбуса №7 запустили шматок цегли, причому жбурляла його пенсіонерка. На щастя, скло витримало. Жінку-водія трамвая №7 побили.
Заступник директора підприємства Олександр Коваль уточнює, що транспорт ходить за колишніми маршрутами, але якщо перекриття продовжаться, його будуть розгортати на кільцях, щоб повністю не зупиняти рух.
Зумери та міленіали мають різні можливості на ринку праці, водночас представники покоління Z заробляють більше. Відповідні дані зазначені у звіті Bank of America Institute, де порівняли середні зарплати зумерів та міленіалів, передають Патріоти України...
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...