Хіти тижня. "Карма - та еще с*ка!": Шкуродер поплатився за свої діяння (фотофакт)

Якщо поліція не почне займатися усіма правопорушеннями, люди братимуть закон в свої руки...

Відповідний допис оприлюднили в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Вчера ты резал горло собаки на детской площадке, протыкал ее ножом, избивал, а сегодня случайно пару раз упал... карма, сука та еще.

Я думаю, что полиция начнет все же куда больше уделять внимание жестокому обращению с животными, иначе будут вот такие падения куда чаще происходить и чаще.

ПОЛИЦИЯ, НАУЧИТЕСЬ ЗАНИМАТЬСЯ ВСЕМИ ПРАВОНАРУШЕНИЯМИ! Надоело уже, что вы не считаете убийства,жестокое обращение с животными значительным преступлением, хотя они приравниваются к тяжким! Иначе люди будут брать закон в свои руки, как мы это делали в 14 году..."

Вціліли тільки кілька будинків: Місце прориву дамби в Росії показали з висоти (відео)

субота, 19 жовтень 2019, 16:29

Слідство розглядає кілька версій НП з проривом дамби на технологічній водоймі річки Сейба. У мережі опублікували відео з місця трагедії в Красноярському краї, де в результаті прориву греблі загинули не менше 15 людей, передають Патріоти України. . Як ...

Абсолютно божевільні очі: Рятувальники дістали кота, який шість днів просидів в димоході похоронного бюро (фото)

субота, 19 жовтень 2019, 16:15

Рятувальники кажуть, що завжди відповідають на подібні сигнали, так як такі випадки «чіпають за душу». Дженні і Девід Вільямс, власники одного з похоронних бюро в британському графстві Девон, звернули увагу на якийсь шум за стіною своєї контори. Загадк...