Хіти тижня. "Карма - та еще с*ка!": Шкуродер поплатився за свої діяння (фотофакт)

Якщо поліція не почне займатися усіма правопорушеннями, люди братимуть закон в свої руки...

Відповідний допис оприлюднили в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Вчера ты резал горло собаки на детской площадке, протыкал ее ножом, избивал, а сегодня случайно пару раз упал... карма, сука та еще.

Я думаю, что полиция начнет все же куда больше уделять внимание жестокому обращению с животными, иначе будут вот такие падения куда чаще происходить и чаще.

ПОЛИЦИЯ, НАУЧИТЕСЬ ЗАНИМАТЬСЯ ВСЕМИ ПРАВОНАРУШЕНИЯМИ! Надоело уже, что вы не считаете убийства,жестокое обращение с животными значительным преступлением, хотя они приравниваются к тяжким! Иначе люди будут брать закон в свои руки, как мы это делали в 14 году..."

Хіти тижня. Стали відомі головні причини повернення 18-річного призовного віку в Україні

п’ятниця, 24 січень 2020, 15:00

Рішення про повернення призову з 18, а не з 20 років пов'язано нібито з тим, що в 20 років українці вже більше думаю про сім'ю і кар'єру, а не армію. Однією з головних причин відновлення призову на військову службу з 18 років є недобір призовників і ко...

Під владою антициклону: синоптик уточнила, коли чекати нової хвилі потепління

п’ятниця, 24 січень 2020, 14:45

Сонячно та вітряно буде цими вихідними на більшості території України. Такий прогноз опублікувала синоптик Наталка Діденко на особистій Facebook-сторінці. 25 та 26 січня Україна перебуватиме під владою антициклону, який забезпечить суху й вітряну погод...