Хіти тижня. Карма? Збоченець нарвався на "Чудо-жінку" з ММА (відео)

За словами спортсменки, коли хуліган впав, їй захотілося зламати йому руку.

Марія Рібейро

Бразильська дівчина-боєць змішаних єдиноборств (MMA) Марія Рібейро (5-3) на прізвисько «Чудо-жінка» побила збоченця, який продемонстрував їй свої геніталії і спробував втікти на велосипеді, передають Патріоти України.

«Я вийшла з дому і збиралася сісти в машину, а цей хлопець на велосипеді виставив себе напоказ. Я сіла в машину і погналася за ним. Мені вдалося наздогнати його в кінці кварталу, я вискочила з машини і побігла за ним босоніж. Він почав кричати, що не винен і нічого не зробив. Я двічі вдарила його по обличчю, потім повалила на землю», - розповіла Рібейро в Instagram.

За словами спортсменки, коли хуліган впав, їй захотілося зламати йому руку. «Але люди почали зупиняти мене і говорити, щоб я не сходила з розуму. Вони не дали мені цього зробити. У нього йшла кров з рота. Але я перепрошую, бо я вдарила його не так сильно, як могла б», - зазначила Рібейро.

Космічний телескоп «Гайя» виявив, що наша Галактика, Чумацький шлях, зовсім не така, як науковці вважали раніше

вівторок, 3 жовтень 2023, 4:15

Космічний телескоп «Гайя» дозволив оцінити швидкість руху рекордної кількості зірок у Чумацькому Шляху, і нові дані виявилися вкрай несподіваними. Справа не тільки в тому, що його маса впала в багато разів: зрозуміли, що сама структура Галактики не так...

Українцям у Польщі погрожують скасувати виплати: Скільки поляків підтримують таке рішення

вівторок, 3 жовтень 2023, 2:35

Майже половина поляків (49%) підтримує продовження виплат українцям у Польщі наступного року. Проте противників надання допомоги не набагато менше - 42%. Влада країни погрожує, що соцдопомогу можуть скасувати, але остаточного рішення ще немає, передаю...