Україні повернули лише невелику частину особистих речей людей, які загинули у катастрофі МАУ в Ірані. Деякі речі потрапляли в розпорядження місцевих. Таке ставлення може свідчити або про недбальство з боку Ірану, або на спроби керівництва держави приховати реальні причини катастрофи. Зокрема, телефон одного з загиблих невідомі особи намагалися розблокувати. Про це в інтерв’ю розповів партнер Ario Law Firm, адвокат Євген Грушовець, який представляє інтереси декількох сімей загиблих в авіакатастрофі літака МАУ, повідомляють Патріоти України.
"Під час розслідування таких катастроф для встановлення істини завжди необхідно оглядати місце події. Тобто – місце падіння літака. Представників української пошуково-рятувальної групи туди не допустили відразу. Рештки літака оглядались в іншому місці, куди їх перевезла влада Ірану", – зауважив він.
Грушовець додав: на місці катастрофи спочатку взагалі перебували чужі люди, вони спокійно собі ходили та підбирали якісь речі. За словами адвоката, сліди катастрофи дають багато відповідей на питання. Наприклад, виходячи з того, як розташовані уламки на місці аварії, можна встановити, з якою швидкістю падав літак.
З документів та речових доказів, з особистих речей загиблих – можна зрозуміти, за яких обставин було скоєно злочин: чи він був навмисним, чи це була якась недбалість. Втім, Іран не надав можливості зробити такий огляд.
Ба більше – з речей загиблих Україні віддали лише невелику частину. Ще одна вражаюча деталь: телефон одного із загиблих в Ірані намагалися розблокувати.
"За кілька днів після падіння надходила інформація, що хтось намагався розблокувати телефон, який належав одному із загиблих. Я представляю його інтереси", – повідомив Грушовець.
За його словами, цей факт говорить про те, що або цивільне населення знайшло техніку і намагалось нею скористатись, або це робив хтось інший з представників влади.
Головний тренер "Челсі" Енцо Мареска поділився думкою з приводу гри Михайла Мудрика. Фахівець вважає, що представнику України потрібно поліпшити гру в захисті, передають Патріоти України. «Мудрик не грає з перших хвилин, але він отримує ігровий час. В ...
Представники Болгарії та Румунії вимагають захисту від імпорту дешевого меду з України. Від занизької закупівельної ціни на мед страждають і самі українські пасічники. За їхніми словами, відвантажувати продукт оптовикам восени-2024 доводиться від 55 гр...