
Попри розпал літа, в анексованому Росією Криму туристів обмаль - у соціальних мережах з’являється все більше фото порожніх пляжів. На руїну окупанти перетворили і колись дуже популярний фестиваль "Казантип". Світлини із кількох окупованих курортних міст з’явились на сторінці блогера RoksolanaToday&Крим у Twitter, повідомляють Патріоти України.
На фото видно, що пустують тамтешні пляжі, кафе і магазини. "Напевно, сезон. Але це не точно", - підписане одне з фото.

Показали також майже порожній Судак. На пляжі зібралось багато хіба що розкиданого сміття. "Пляж "Мохіто". Лежачки розхапали ще вчора", – іронічно пише блогер.



На сторінці блогера з’явились свіжі фото з Алупки, де також відпочивальників дуже мало. "Алупка. Погодка і правда так собі... Але яка вже різниця", – мовиться в одному з підписів до фото.

Окрім того, у мережі також показали місце, де до анексії проводили щорічний масштабний музичний фестиваль "Республіка Казантип".
На фото колись відомого курорту потрапила частина уцілілої конструкції, де інколи граються діти. Про "територію щастя", як колись називали фестиваль, у Поповці більше нічого не нагадує.

Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...