Хіти тижня. Хлопець побачив, як частина лісу просто перейшла на інше місце - якби не відео, йому б не повірили

Користувачі соцмереж обговорюють цікаве відео із спокійного ірландського села - місцевий житель став свідком того, як частина лісу разом із землею просто перемістилася з одного місця на інше. Скажете, маячня? Так хлопцю сказали б усі, якби не відео, яке він встиг зняти, передають Патріоти України.

Роликом у Twitter поділився користувач з ніком Mark Rooney. Відео здається фантастикою, але йому знайшлося доволі просте пояснення - ми спостерігаємо чергові наслідки технологічного прогресу на Землі та людську недбалість.

Говорячи про ситуацію в селі, журнал Irish Farmers Journal звинувачує в усьому місцеву вітряну ферму, при цьому посилається на слова представника громадської групи з охорони природи. Під час будівництва ферми нібито допустили порушення, через які до місцевих торф'яних болот почало надходити занадто багато води. Активісти впевнені, що саме це призвело рух лісу - торф почав скочуватися до річку неподалік. Користувачі соцмережі закликають покарати винних, адже через рух торфовищ може постраждати система водопостачання та джерела питної води.

Заграву видно здалеку: У Росії на заводі "Роснафти" прогримів потужний вибух (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 20:16

На місці працює 4 розрахунки пожежників. Займанню присвоєно четвертий ранг складності. У понеділок, 25 січня, на одному з підприємств "Роснефти" в російському місті Уфі стався вибух ємностей із синтетичним спиртом, які згодом загорілися. Повідомляється...

Хіти тижня. Росія проти Ху*ла: У Читі ОМОН відмовився розганяти мітинг (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 20:00

23 січня прихильники Навального у багатьох містах проводять всеросійські акції протесту, вони вимагають звільнити політика з-під арешту. У російському місті Чита співробітника ОМОНу відмовився розганяти мітинг. Про це повідомляє команда Навального у св...