Хіти тижня. Хлопець помирає від раку: Дружина Павліка вперше заявила про його залежність і травму через хворобу сина

Молода дружина співака Віктора Павліка Катерина Реп'яхова розповіла, що вже двічі переживала вкрай складні часи з чоловіком, коли "його життя доводилося збирати по крихтах", передають Патріоти України.

Вперше Катерина розповіла, як лікувала його від залежності. Також вона уточнила – щойно співак впорався із проблемою, його наздогнав новий удар – хвороба сина. І після цього їй знову треба було "збирати його по крихтах". Про це дівчина написала на особистій сторінці в Instagram.

"Коли я зустріла Віктора – збирала його по крихтах, лікувала від залежності. На моїх очах скасовувався не один концерт. Але я сильна і щосили рятувала життя коханої людини. Сама. Без жодної допомоги. Навіть коли в реанімації мені сказали, що наступного разу вже не врятують його. Для того, щоб це життя зробило все, щоб врятувати інше і у важкі хвилини бути поруч", – відверто висловилася Катерина.

Вона зазначила, що онкологічна хвороба сина Павла стала для Віктора новим потужним ударом. Сама Реп'яхова також важко переживала це.

"А потім на мене звалилося багато інших труднощів, зокрема і хвороба Паші. І я знову збирала життя Віктора по крихтах. Але я буду сильною, я буду поруч, буду його опорою. Бо я потрібна йому як ніколи. Я не знаю скільки ще раз мені доведеться збирати життя Віктора, але я це робитиму, поки дихаю. Напевно, це моя місія", – підсумувала дівчина.

Під час будівництва дороги поблизу Дніпра знайшли давні поселення

п’ятниця, 10 липень 2020, 8:56

Під час будівництва дороги національного значення Дніпро - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка знайшли три давні поселення та артефакти. Розкопали предмети віком від 4 тис. до н.е. до козацької доби, передають Патріоти України. "У Петриківському районі...

"Будь-який грип тепер може бути страшним для нас через мутації": Епідеміологиня попередила про нову небезпеку

п’ятниця, 10 липень 2020, 8:28

Пташиний і свинячий грип, які можуть прийти в Україну восени 2020 року, становитимуть більшу небезпеку через мутації і присутність коронавірусу. Про це в бліц-інтерв'ю розповіла лікарка-імунологиня, ревматологиня, епідеміологиня Людмила Смоліна, перед...