Хіти тижня. Хлопець зняв прихованою камерою, що робить ночами з ним його кіт (фото)

Господар вирішив дізнатися, що робить його вихованець вночі, коли той спить.

Юнак з Таїланду, який на Фейсбуці ховається під ніком Lomphonten Lomphontan постійно ділиться з користувачами мережі фотографіями свого улюбленого кота, повідомляють Патріоти України. На знімках видно, що пухнастий небайдужий до своєї людини і розділяє його теплі почуття.

Нещодавно господар вирішив дізнатися, що робить його вихованець вночі, коли той спить. Хлопець встановив камеру, яка здатна знімати в темряві і ліг спати. Вранці він переглянув запис і дізнався все про нічні пригоди свого пухнастого друга.

Хлопець вирішив більше дізнатися про нічне життя свого кота і встановив приховану камеру. Всім же відомо, що пухнасті друзі весь день відсипаються, а вночі починають проявляти активність.

Але вихованець-кіт цього хлопця, схоже, надто любить свою людину, щоб облишити її вночі.

Він спить, обіймаючи господаря і притискаючись до його щоки.

Як би хлопець ні повернувся, кіт завжди примоститься поруч.

Особливо пухнастий небайдужий до обличчя.

На деяких кадрах це виглядає так, як ніби він намагається його задушити.

А коли не спиться, кіт просто охороняє господаря.


Втім хлопець не впізнав нічого нового, адже вдень його вихованець робить те ж саме.

Господар в черговий раз переконався в безмежній і, безсумнівно, взаємній любові свого кота. Цими милими знімками він поділився в тайській групі під назвою «Клуб любителів кішок», де зібрав тисячі лайків і розтопив сердечка всіх передплатників.

Хіти тижня. Моторошна смерть: Під Запоріжжям двох підлітків затягнуло у трубу

субота, 25 травень 2019, 1:00

Хлопчиків затягнуло в трубу, яка з'єднує зрошувальні канали між собою. Біля с. Бурчак Запорізької області 13-річний школяр під час селфі впав у зрошувальний канал. Друг кинувся йому на допомогу, але в результаті обидва хлопці потонули. Місцеві жителі р...

"Остановить праздник никто и не подумал": ​На останньому дзвонику в Росії на школярів звалилася стеля (відео)

субота, 25 травень 2019, 0:19

Діти, які при цьому співали пісню, лише на пару секунд замовкли, а потім знову заспівали. В Омській області (Сибір) під час останнього дзвоника в гімназії № 147 на голову однієї з випускниць звалилася штукатурка. Відео в Twitter опублікував користувач ...