Хіти тижня. Хочете виїхати до Польщі? Державна прикордонна служба України дала актуальні роз'яснення

Прикордонники просять громадян врахувати цю інформацію при плануванні своєї подорожі і вибирати найбільш зручний маршрут, щоб не витрачати зайвий час.

Співробітники Державної прикордонної служби продовжують здійснювати пропускні операції на державному кордоні. Зараз інтенсивність руху на добу становить близько 15-16 тисяч осіб на в'їзд і виїзд з України, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу ДПСУ.

Як показує статистика, інтенсивним рух пасажирів і транспорту залишається на українсько-польській ділянці кордону. Зараз на цьому напрямку працюють чотири пункти пропуску «Ягодин», «Краковець», «Рава-Руська» та «Шегині» (робота останнього відновлена сьогодні змінами в розпорядження Уряду). Станом на 18.00 в «Шегинях» оформлено близько 700 осіб.

Держприкордонслужба звертає увагу, що в даний час в пункті пропуску «Шегині» пропуск осіб здійснюється ТІЛЬКИ в пішому порядку, так як суміжною стороною - Польщею - робота автомобільного напрямку не була відновлена. У всіх решта трьох пунктах пропуску перетнути кордон можна ТІЛЬКИ на транспортних засобах.
Державна прикордонна служба просить громадян врахувати цю інформацію при плануванні своєї подорожі і вибирати найбільш зручний маршрут, щоб не витрачати зайвий час.
Державна прикордонна служба просить громадян врахувати, що з 18 травня в пішому порядку державний кордон з Польщею можна буде перетнути тільки в пункті пропуску «Шегині», в інших пунктах пропуску виключно транспортними засобами, перевезення громадян автобусами здійснюватися не буде.

Кожні 40 хвилин і по 14 годин на добу: Хлопці з Вінниці друкують захисні щитки для медиків

середа, 15 липень 2020, 7:50

З початком карантину розібрали принтери по домівках. Витратили увесь пластик, який був у запасах лабораторії. Хлопці з Вінниці роблять на 3D-принтері основи для захисних екранів. Хлопці вдома друкували щитки по 14 годин на добу, повідомляють Патріоти У...

"Хотів прославити свій інститут”: Курсант із Житомира побив національний рекорд (відео)

середа, 15 липень 2020, 7:30

Навіть тренер не очікував такого результату від підопічного. Рекорд цього курсанта набрав у мережі вже 70 000 лайків. Дмитро Косатий за 3,5 години зробив 1001 підйом з переворотом, передають Патріоти України з посиланням на #ШоТам. “Своїм рекордом я хо...