Хіти тижня. "Хочу вибачитись перед дружиною і президентом": Нардеп Яременко, який влип у секс-скандал, зробив гучну заяву

Богдан Яременко. Фото: соцмережі.

Депутат Богдан Яременко, спійманий на фривольному листуванні в стінах Верховної Ради, вирішив більше не виправдовуватися, що це така провокація. Нардеп від «Слуги народу» видалив свій попередній пост в Facebook і вибачився перед дружиною, передають Патріоти України.

«Хочу вибачитися перед всіма, кому своїм необдуманим вчинком створив проблеми: від дружини і дітей до фракції і президента», - написав Яременко.

Після того, що сталося, Яременко визнав, що у них з дружиною різне сприйняття гумору, і цей «жарт» вона не оцінила. «Дружина не завжди поділяє моє почуття гумору ... Вже дзвонила. Подякувала», - розповів депутат журналістам.
Нагадаємо, Яременко сфотографували в Раді під час листування інтимного характеру. Адресатом повідомлень була якась 32-річна Аліна, зацікавлена у зустрічах і побаченнях.

Сказав, що хворіє: На Закарпатті чоловіка з магазину забрали до ТЦК і визнали "придатним"

четвер, 30 листопад 2023, 22:31

У Закарпатській області судили чоловіка, якого з магазину забрали до ТЦК і СП (територіальний центр комплектування та соціальної підтримки - ред.) та визнали придатним до служби в армії, проте він відмовився від мобілізації. На суді він заявив, що пові...

"Це продукт масового насильства імперії": Український філолог зі США дав визначення тому, хто такі "російськомовні громадяни"

четвер, 30 листопад 2023, 22:16

Юрій Шевчук, кандидат філологічних наук, директор Українського кіноклубу Колумбійського університету у коментарі ЗМІ заявив, що «російськомовний громадянин» – це результат русифікації й колоніалізму нашої країни, передають Патріоти України. «Це громадя...