Хіти тижня. Ходять до церкви і на прогулянки: Кияни масово "забили" на карантин (фото, відео)

Незважаючи на те, що в центрі Києва – на Майдані Незалежності та Хрещатику – зовсім немає людей, у спальних районах столиці життя вирує.

У Києві масово нехтують заборонами і виходять на прогулянки і церковні служби без масок і цілими групами. Так, кричуще порушення карантину зафіксували на вулиці Драгоманова в столиці. Там біля церкви помітили безліч людей. Підтверджуючі фото опублікували на сторінці "Київ Оперативний" у Facebook, передають Патріоти України.

"Надзвичайна ситуація у Києві. А як же служба недільна? Навіщо тягнути дітей? Немає слів, вулиця Драгоманова, 1. Руки цілують священику! Де поліція?" – обурився користувач Сергій Зонік.

Як передає ТСН, незважаючи на те, що в центрі Києва – на Майдані Незалежності та Хрещатику – зовсім немає людей, у спальних районах столиці життя вирує.

Наприклад, на Оболоні в парку Наталка помітили багато людей на самокатах і велосипедах. Жителі столиці виправдалися, що дихають свіжим повітрям.

Українців попередили: З 29 червня на три дні перестане працювати популярна мобільна послуга

неділя, 28 червень 2026, 10:30

з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...

У лісах України помітили одну з найнебезпечніших змій: Де вона мешкає

неділя, 28 червень 2026, 10:23

В українських лісах мешкає одна з найотруйніших змій країни — гадюка Нікольського. Фахівці закликають бути особливо уважними під час прогулянок на природі, особливо в регіонах, де цей вид трапляється найчастіше, передають Патріоти України. За словами е...