Хіти тижня. Ходять до церкви і на прогулянки: Кияни масово "забили" на карантин (фото, відео)

Незважаючи на те, що в центрі Києва – на Майдані Незалежності та Хрещатику – зовсім немає людей, у спальних районах столиці життя вирує.

У Києві масово нехтують заборонами і виходять на прогулянки і церковні служби без масок і цілими групами. Так, кричуще порушення карантину зафіксували на вулиці Драгоманова в столиці. Там біля церкви помітили безліч людей. Підтверджуючі фото опублікували на сторінці "Київ Оперативний" у Facebook, передають Патріоти України.

"Надзвичайна ситуація у Києві. А як же служба недільна? Навіщо тягнути дітей? Немає слів, вулиця Драгоманова, 1. Руки цілують священику! Де поліція?" – обурився користувач Сергій Зонік.

Як передає ТСН, незважаючи на те, що в центрі Києва – на Майдані Незалежності та Хрещатику – зовсім немає людей, у спальних районах столиці життя вирує.

Наприклад, на Оболоні в парку Наталка помітили багато людей на самокатах і велосипедах. Жителі столиці виправдалися, що дихають свіжим повітрям.

​​ Американець пішов з хорошої посади в Amazon, щоб вирощувати тюльпани

середа, 11 лютий 2026, 6:33

Через напружену роботу чоловік майже не бачив своїх шістьох дітей. В якийсь момент він кинув все й облаштував власну тюльпанову ферму, передають Патріоти України. Каже, що заробляє менше, зате вперше має те, чого бракувало роками: час із сім’єю й відчу...

Рідкісне явище: У небі Фінляндії помітили перламутрові хмари (відео)

середа, 11 лютий 2026, 6:33

У небі Фінляндії помітили перламутрові хмари - рідкісне атмосферне явище, передають Патріоти України. . Офіційно їх називають полярними стратосферними хмарами. Вони формуються в нижній стратосфері за надзвичайно низьких температур - близько –78 °C.