
У Києві масово нехтують заборонами і виходять на прогулянки і церковні служби без масок і цілими групами. Так, кричуще порушення карантину зафіксували на вулиці Драгоманова в столиці. Там біля церкви помітили безліч людей. Підтверджуючі фото опублікували на сторінці "Київ Оперативний" у Facebook, передають Патріоти України.
"Надзвичайна ситуація у Києві. А як же служба недільна? Навіщо тягнути дітей? Немає слів, вулиця Драгоманова, 1. Руки цілують священику! Де поліція?" – обурився користувач Сергій Зонік.



Як передає ТСН, незважаючи на те, що в центрі Києва – на Майдані Незалежності та Хрещатику – зовсім немає людей, у спальних районах столиці життя вирує.
Наприклад, на Оболоні в парку Наталка помітили багато людей на самокатах і велосипедах. Жителі столиці виправдалися, що дихають свіжим повітрям.
Молоде подружжя знайшло у лісі двох безпорадних ведмежат, які кілька днів провели самі високо на дереві. Переконавшись, що мати-ведмедиця не повернеться, виснажених тварин забрали додому, нагодували та передали фахівцям. Про це повідомили у Національно...
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...