Хіти тижня. "Хозяйка жизни". "Ти, б***ь, знаєш, з ким розмовляєш? Хто ти такий?": "Героїня парковки" влаштувала скандал у Києві (відео)

У Києві засікли невідому жінку, яка припаркувалася на зеленій зоні біля елітного житлового комплексу на Новопечерських Липках.

Так, між нею і охоронцем, який намагався змусити її переставити машину, виник конфлікт. Відео інциденту було опубліковано на Facebook-сторінці "Київ оперативний", передають Патріоти України.

Зазначимо, що в ролику можна почути, як жінка агресивно розмовляла з чоловіком і нецензурно висловлювалася. "Ти взагалі знаєш, з ким розмовляєш? Ти, б**ь, охоронець. Хто ти такий? За що тут гроші отримуєш", — кричала невідома.

У мережі бурхливо відреагували на поведінку жінки і засудили її. "Героїня парковки", "Колгоспницю в столицю привезли", "Дівчину з села вивезти можна, село з дівчини ніколи", "Думаю, ця дамочка і люди подібні до неї, все-таки мають проблеми з головою. Ну не може психічно нормальна людина так вчиняти", — прокоментували люди.

З архіву ПУ. Російський філософ самоізолювався в лісі і загинув наглою смертю, повторивши долю Сократа

понеділок, 12 квітень 2021, 22:30

У Ленінградській області (РФ) чоловік, що називав себе мандрівником і "філософом добровільної простоти", самоізолювався в лісі і помер від отруєння. Про це повідомляє Telegram-канал "Бурхливий світ", зазначають Патріоти України. Мандрівник Олександр Но...

"Кіров гад": Стелу на в'їзді до Кропивницького дотепно "декомунізували" (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 22:28

Невідомі активісти перетворили стару назву міста на стелі - "Кіровоград" - на напис "Кіров гад". Тепер Кропивницький зустрічає подорожувальників стелою з написом "Кіров гад". На в'їзді з миколаївського напрямку невідомі частково демонтували стару назву...