Хіти тижня. "Хвала єдинорогу", або "Мімімішний снайпер": Кумедне фото захисника України підірвало мережу

Викликало фурор фото снайпера Сил спеціальних операцій ЗСУ, який лежить з гвинтівкою, а з-під його берців видніються білі шкарпетки з єдинорогом.

Кумедну світлину опублікували на сторінці волонтерського фонду "Повернись живим" у Facebook, передають Патріоти України.

Всього за годину з моменту публікації пост зібрав 2 200 лайків, близько сотні захоплених коментарів і більше 150 репостів.

"Милість цього фото зашкалює. Нічого незвичайного: просто суворий снайпер-спецпризначенець, який без жалю знищує ворога, носить шкарпетки з кольоровим єдинорогом. На знімку нижче військовий випробовує свою гвинтівку UAR10 перед виходом на передову. Від того, наскільки добре буде працювати зброя, залежить успіх його роботи", – підписали фото.

Під ним українці залишили безліч слів підтримки і подяки на адресу українського захисника, оцінивши також його почуття гумору. "Мімімішній снайпер", "Хвала Єдинорогу!", "Зовсім діти. Бережи вас Господь і Матір Божа!", "Працюй по-стаханівськи, снайпере, плідного дня і плідної ночі, доброго здоров'я тобі і довгих років життя!", "Оберіг-єдиноріг! Безпека понад усе, мирного неба над головою", – пишуть користувачі мережі під фото.

Хіти тижня. Будівельники зламали закони фізики: Мережу здивувала будівля в Японії, яка дивом ще не впала (фото)

неділя, 20 вересень 2020, 13:00

У мережі звернули увагу на незвичайний будинок в Японії, конструкція виглядає дуже хиткою і користувачі не розуміють, як ця споруда ще не впала. В основі будівлі знаходяться вузькі бетонні сходи, на яких тримається решта конструкції, і, здається, вона ...

Щоб не вважав себе "найрозумнішим": Активісти провчили водія маршрутки, що відмовився возити ветерана АТО безкоштовно (фото)

неділя, 20 вересень 2020, 12:59

Нацкорпус вважає, що недоречно закривати очі на свавілля водіїв щодо ветеранів та їхніх прав. Активісти Національного Корпусу у Кропивницькому провчили водія маршрутки, що відмовив у пільговому проїзді ветерану АТО, вони весь день безкоштовно їздили йо...