Хіти тижня. Кінець духовного батька Путіна: Унікальний документ часів СРСР про смерть Гітлера

20 квітня 2020 року 131-а річниця з дня народження Адольфа Алоїзовича. Документ, заснований на здобутих радянською військовою контррозвідкою даних, датований 3 травня 1945 року.

Адольф Гітлер і Йозеф Геббельс

Російське військово-історичне товариство (РВІО) опублікувало донесення командуючого 1-м Білоруським фронтом маршала Георгія Жукова головкому Збройних сил СРСР Йосипу Сталіну про самогубство фюрера Третього рейху Адольфа Гітлера і рейхсміністра пропаганди Йозефа Геббельса, передають Патріоти України.

У донесенні йдеться, що контррозвідники затримали на території Рейхстагу особистого кухаря Геббельса Вільгельма Ланге і начальника гаража рейхсміністра Шнайдера.

За словами полонених, Гітлер наклав на себе руки 30 квітня, але місце поховання тіла їм не відомо, а Геббельс і його дружина покінчили життя самогубством 1 травня в підземному сховищі під Рейхстагом.

"При спуску в підземелля Геббельса біля входу в його робочий кабінет були виявлені обгорілі трупи чоловіка та жінки, в яких Ланге і Шнайдер відразу ж впізнали Геббельса і його дружину", – писав Жуков Сталіну.

Він відзначав, що одночасно вжиті заходи до виявлення останнього місця проживання Гітлера і детального дослідження всіх відомостей щодо його самогубства.

Донесення входить в число унікальних документів, які РВІО опублікувало з нагоди 75-річчя початку Берлінської стратегічної наступальної операції Червоної армії.

Хіти тижня. Популярна українська телеведуча використовує в побуті посуд, внесений до спадщини ЮНЕСКО (фото)

середа, 28 жовтень 2020, 17:00

Катя Осадча оприлюднила у соцмережі натюрморт, знятий удома. На знімку зображено букет хризантем у вазі і гарбуз в об'ємній посудині, свічку в керамічному свічнику і фігурку віслючка. "Тепер, коли більше часу проводимо вдома, є нагода приділити увагу д...

Пугачова подарувала онукам розкішні квартири в Москві

середа, 28 жовтень 2020, 16:44

Не так давно у відомої радянської і російської співачки Алли Пугачової народилася онучка. Як виявилося, артистка активно допомагає родині свого племінника Владислава. Вона вилікувала його від наркоманії, а тепер купила квартиру його синові Жені, пише К...