Хіти тижня. "Колонны богатых российских туристов": У мережі показали свіже відео Керченського моста

На кадрах можна побачити порожній міст, на якому взагалі немає ані автомобілів, ані пішоходів.

Ситуація з туристами в включеному Криму буде ще гірше, ніж в минулому році. Про це свідчить відео порожнього Керченського моста, опубліковане в Twitter-акаунті Vitauskas, передають Патріоти України.

"Видите колонны богатых российских туристов на крымском мосту? А они есть. На всех парах мчатся "делать сезон", как и мечтала звавшая Россию крымская вата. Становится окончательно ясно – 228 млрд. рублей российских пенсионеров потрачено было не зря!" – саркастично підписав він відео.

На кадрах можна побачити порожній міст, на якому взагалі немає ані автомобілів, ані пішоходів. Підписники активно коментують дане відео:

"Ого! Очередь непропихуемая! Значит нужно ещё один мост строить, одним не обойтись", – пише Dmitriy Dmitriev.

"Для всех владельцев авто скоро введут штраф за непроезд по мосту", – пише Бот Лози.

"Мост был нужен не для туристов и не для крымчан. Мост это забор. Ограждение. Это блокада. Путин блокировал украинской территории выход в море. Сепаратизм его козырь. Следующий этап этой спецоперации – пробить сухопутный коридор Бердянск - Мариуполь - Ростов - Дон. Война", – пише Alex Alex.

"А потом, в один прекрасный день, вся эта техника рухнет вместе с мостом и можно будет списать миллиарды бабла, причем абсолютно легально. А виноватым сделают пиз*юка из Керчи, – пише Q the G.

НП на Львівщині: Нетверезий військовий-контрактник зарізав старшину

середа, 19 лютий 2020, 21:46

ДБР почало розслідування дій командування військової частини через те, що воно приховало факт злочину. У Львівській області в гуртожитку військової частини п'яний солдат-контрактник вдарив ножем в живіт колегу. Він помер через добу, не отримавши медичн...

Спільне патрулювання україно-російського кордону нашкодить Україні і не прискорить припинення війни

середа, 19 лютий 2020, 21:22

Україні треба наполягати на червоних лініях, спираючись на міжнародний досвід. Добре, ми погоджуємося на діяльність міжнародних адміністрацій під егідою ОБСЄ. Але під їх же охороною. На чому, власне, і наполягала Росія. Треба заганяти Росію в глухий кут,