Хіти тижня. "Колонны богатых российских туристов": У мережі показали свіже відео Керченського моста

На кадрах можна побачити порожній міст, на якому взагалі немає ані автомобілів, ані пішоходів.

Ситуація з туристами в включеному Криму буде ще гірше, ніж в минулому році. Про це свідчить відео порожнього Керченського моста, опубліковане в Twitter-акаунті Vitauskas, передають Патріоти України.

"Видите колонны богатых российских туристов на крымском мосту? А они есть. На всех парах мчатся "делать сезон", как и мечтала звавшая Россию крымская вата. Становится окончательно ясно – 228 млрд. рублей российских пенсионеров потрачено было не зря!" – саркастично підписав він відео.

На кадрах можна побачити порожній міст, на якому взагалі немає ані автомобілів, ані пішоходів. Підписники активно коментують дане відео:

"Ого! Очередь непропихуемая! Значит нужно ещё один мост строить, одним не обойтись", – пише Dmitriy Dmitriev.

"Для всех владельцев авто скоро введут штраф за непроезд по мосту", – пише Бот Лози.

"Мост был нужен не для туристов и не для крымчан. Мост это забор. Ограждение. Это блокада. Путин блокировал украинской территории выход в море. Сепаратизм его козырь. Следующий этап этой спецоперации – пробить сухопутный коридор Бердянск - Мариуполь - Ростов - Дон. Война", – пише Alex Alex.

"А потом, в один прекрасный день, вся эта техника рухнет вместе с мостом и можно будет списать миллиарды бабла, причем абсолютно легально. А виноватым сделают пиз*юка из Керчи, – пише Q the G.

Борт із пораненими захисниками України прилетів до Києва, потрібна допомога, - волонтер

четвер, 4 березень 2021, 21:36

Волонтерка Наталія Юсупова збирає допомогу для поранених захисників України, яких доставили в столичний госпіталь. Про це повідомила Наталія Юсупова уфейсбуці, зазначають Патріоти України. . "До Києва прилетів борт з пораненими воїнами. За кілька днів ...

Вибір зробила свідомо: Ілона Гвоздьова розповіла, чому відмовилася виступати з Винником на "Танцях з зірками"

четвер, 4 березень 2021, 21:15

Продюсери проєкту хотіли поставити артиста в пару з Ілоною Гвоздьовою, однак тоді вона вирішила виступати з Володимиром Остапчуком. Хореографиня Ілона Гвоздьова кілька років підкорювала паркет "Танців з зірками" з найвідомішими чоловіками України. У 3 ...