Хіти тижня. "Коли дівчинка втратила свідомість, він роздягнув її догола і хотів згвалтувати": Спливли нові страшні деталі вбивства Даші Лук'яненко під Одесою

Убивця 11-річної Дарини Лук'яненко з Іванівки Одеської області зізнався, що мав постійну сексуальну незадоволеність. Тому ще із квітня цього року замислювався про згвалтування, повідомляють Патріоти України.

22-річний Микола Тарасов за жертву обрав Дарину, з якою був знайомий і знав її маршрут. Про це свідчать дані досудового розслідування, розміщені в Реєстрі судових рішень. Зазначається, що злочин він хотів здійснити саме проти неповнолітньої дитини.

"Тарасов покликав дівчинку зайти у двір, але від пропозиції піти в будинок дівчинка відмовилася і хотіла піти. Тоді він схопив її за руку, дівчинка скрикнула. Затиснувши рукою рот, злочинець затягнув дитину в господарське приміщення за будинком", - зазначено в документі.

Поваливши на підлогу, він почав бити Дашу кулаками в різні частини тіла. А потім затиснув рот пакетом. Коли дівчинка втратила свідомість від нестачі повітря, Тарасов, роздягнув її догола і хотів зґвалтувати.

Через "емоційне перезбудження" у нього не настала ерекція. Розлютившись через "свою неспроможність", а також усвідомлюючи, що про його злочин стане відомо, якщо він відпустить Дашу, Тарасов вирішив вбити дитину.

"Після скоєного злочинець вирішив ще й поглумитися над тілом дитини, помістивши його у вигрібну яму. Зануривши тіло Даші в нечистоти він приховав сліди свого злочину, після чого спалив одяг дитини і зачистив місце розправи", - сказано в документі.

Траси заблоковані: Африку раптово завалило снігом (фото, відео)

вівторок, 12 листопад 2019, 22:32

На допомогу жителям разом із рятувальниками висунулися військові, які розчищали траси у важкодоступних районах. В Алжирі (Північна Африка) пройшли сильні снігопади, що є нетиповою для регіону погодою. Сніг випав, зокрема, на сході, заході і в центральн...

Українку увагою оминули: Названо переможницю конкурсу "Міс Інтернешнл 2019" (фото)

вівторок, 12 листопад 2019, 22:30

12 листопада в Токіо відбувся фінал конкурсу краси "Міс Інтернешнл 2019" (Miss International). Володаркою корони і головного титулу стала представниця Таїланду - 25-річна Сіретхорн Ліарамват. Про це сказано на офіційній сторінці конкурсу в Instagram, п...