Хіти тижня. "Коли дівчинка втратила свідомість, він роздягнув її догола і хотів згвалтувати": Спливли нові страшні деталі вбивства Даші Лук'яненко під Одесою

Убивця 11-річної Дарини Лук'яненко з Іванівки Одеської області зізнався, що мав постійну сексуальну незадоволеність. Тому ще із квітня цього року замислювався про згвалтування, повідомляють Патріоти України.

22-річний Микола Тарасов за жертву обрав Дарину, з якою був знайомий і знав її маршрут. Про це свідчать дані досудового розслідування, розміщені в Реєстрі судових рішень. Зазначається, що злочин він хотів здійснити саме проти неповнолітньої дитини.

"Тарасов покликав дівчинку зайти у двір, але від пропозиції піти в будинок дівчинка відмовилася і хотіла піти. Тоді він схопив її за руку, дівчинка скрикнула. Затиснувши рукою рот, злочинець затягнув дитину в господарське приміщення за будинком", - зазначено в документі.

Поваливши на підлогу, він почав бити Дашу кулаками в різні частини тіла. А потім затиснув рот пакетом. Коли дівчинка втратила свідомість від нестачі повітря, Тарасов, роздягнув її догола і хотів зґвалтувати.

Через "емоційне перезбудження" у нього не настала ерекція. Розлютившись через "свою неспроможність", а також усвідомлюючи, що про його злочин стане відомо, якщо він відпустить Дашу, Тарасов вирішив вбити дитину.

"Після скоєного злочинець вирішив ще й поглумитися над тілом дитини, помістивши його у вигрібну яму. Зануривши тіло Даші в нечистоти він приховав сліди свого злочину, після чого спалив одяг дитини і зачистив місце розправи", - сказано в документі.

Хіти тижня. Шахтарі знайшли в глибинах рудника скам'янілу істоту, схожу на дракона (фото)

неділя, 22 вересень 2019, 13:00

Робітники не були фахівцями, але навіть вони зрозуміли, що знайшли. Шахтарі Шеффілда, що займаються розробкою нафтоносних пісків, йшли через породу, коли пласт видався надто складним для простих валунів в грунті. З руди проступали шипи і складна скам'я...

Хіти тижня. "Вервольф": У ставці Гітлера на Вінниччині виявили новий 4-поверховий бункер

неділя, 22 вересень 2019, 12:00

Йдеться про будівлю в чотири поверхи з бетонними перекриттями та тунелем на глибині 9,96 - 11,75 метра. На ставці Гітлера “Вервольф”, що в селі Стрижавка поблизу Вінниці, дослідники виявили підземну чотириповерхову будівлю. Всередині будівлі, на першом...