
У Києві група чоловіків побила водія трамвая через те, що він відмовився їхати, поки всі пасажири не будуть у медичних масках. Відповідне відео опублікувало dtp.kiev.ua. Водій трамвая здійснював посадку і висадку пасажирів на зупинці й побачив, як у салон зайшла компанія чоловіків без засобів індивідуального захисту. Коли водій і кондуктор попросили їх надіти маски, то отримали відмову в грубій формі, зазначають Патріоти України.
Інцидент стався на трамвайному маршруті № 33к, повідомили у "Київпастранс". На зупинці "Вулиця Петра Запорожця" водій трамваю зробив зауваження групі пасажирів, які намагалися пройти до салону без масок.
Після цього водій трамвая сказав, що не має права продовжувати рух і стоятиме доти, доки не приїде поліція, якщо пасажири не будуть у масках.
«На це компанія відреагувала вкрай агресивно, і накинулися з кулаками на водія. Побили його сильно. Він у ЛШД (лікарні швидкої допомоги, – ред.), забрала швидка з місця. Шукаємо очевидців того, що сталося, і просимо максимальний репост», – йдеться в повідомленні.
Поліцейські порушників не затримали.
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...