Хіти тижня. Коли російська мова токсична: "Мову на хліб не намажеш? Намажеш! Навіть валютою", - горда мама про сина

Після того, як українець прибрав зі свого профайлу на біржі фрілансу знання російської мови, він отримав у десять раз більше запитів від роботодавців.

Про це у своєму блозі пише Гася Оксюковська, передають Патріоти України.

"Наш син вже більше року працює на фріланcі через UpWork. Програмує. У нього декілька постійних замовників з Америки, Канади та Німеччини.

І судячи з того, що він вже другий рік сам сплачує за університет, повністю утримує квартиру з комуналкою і нормально відпочиває з друзями - в нього все виходить.

Звісно, ми пишаємось і радіємо.

Але сьогодні він розповів цікавий факт. В його профайлі на сайті були вказані: English - fluent, Spanish - basic, Ukrainian - native, Russian - native. І за весь період роботи саме замовники присилали запит на співпрацю десь раз на місяць. Всі інші проекти він шукає сам.

Але тиждень тому він прибрав Russian з профайлу. Просто прибрав. І за один тиждень отримав більше десяти запитів від роботодавців. І продовжує активно їх отримувати.

Згадалось, як нашому Президенту казали, що «мову на хліб не намажеш».

А виходить, намажеш! Навіть валютою".

​Чоробиль-2 на окупованому Донбасі: Радіоактивна вода в сумнозвісній шахті Єнакієвого потрапила у заражає навколишні водойми - ОБСЄ б'є на сполох

неділя, 12 липень 2020, 19:11

Російська Федерація здійснила новий злочин. Під вивіскою "молодої республіки" здійснила радіоактивне зараження окупованого Донбасу, з наслідками чого врешті-решт доведеться розбиратися Україні. Через затоплення об'єкту, де у 1979 році провели підземне ...

Хіти тижня. "Ми бігли. Бігли нудисти. Бігли парочки і сім'ї з дітьми. Малюки плакали в колясках. Навколо вже літали коробки і стільці": Під Одесою пронеслася піщана буря (фото, відео)

неділя, 12 липень 2020, 19:00

У вівторок, 7 липня, відпочиваючі біля Тузловському лиманів в Одеській області потрапили в справжню піщану бурю. Фото і відео цього стихійного явища опублікувала на своїй Facebook-сторінці користувач Катерина Пєшко, передають Патріоти України. За її сл...