Хіти тижня. Комаровський сказав, коли закінчиться карантин в Україні

Карантин в Україні можуть скасувати після 28 днів без нових випадків захворювання, проте велику роль зіграє те, як вчинять європейські країни. Таку заяву зробив відомий лікар Євген Комаровський в інтерв'ю Аллі Клименко. Відео з'явилося на його каналі в YouTube, передають Патріоти України.

"Підхід до карантину в країнах буде різним. Наша країнавона дуже залежна, на жаль, і наші політики постійно озираються на європейців. Коли вони знімуть, тоді наші скажуть: "Ми теж не гірше, давайте скасуємо". Ось росіянивони самі по собі, що вони будуть робити, ніхто не знає", – почав він.

За словами Комаровського, медична наука говорить про те, що карантин можна спокійно знімати тоді, коли 28 днів немає нових випадків захворювання.

"Сенс карантину в чому? Увірвалася на територію країни нова хвороба. Нею потенційно можна захворіти. І, швидше за все, всі жителі країни з цим вірусом зустрінуться. Всі ми зустрінемося. 95% навіть не помітять цієї зустрічі, але 5%захворіють. Якщо карантину не буде, то ці 5% захворіють одночасно. Якщо буде карантинці 100 тисяч будуть хворіти поступово по 2-3 тисячі. І тоді у системи охорони здоров'я буде можливість їм допомогти", – резюмував він.

Хіти тижня. Вражаюче видовище: Антарктида несподівано зацвіла (фото)

понеділок, 1 червень 2020, 9:00

Підвищення температури повітря на 1,5 ° С істотно впливає на розмноження водоростей. Через глобальне потепління в Антарктиді поширюються водорості, які активно розквітають. Їх зелений колір поверх танучого льоду видно навіть з космосу. Фото, що підтвер...

В Україні пом'якшують карантин: Що дозволено з 1 червня (інфографіка)

понеділок, 1 червень 2020, 8:58

Наступний етап ослаблення карантину починається в Україні з 1 червня. У перший день літа зможуть відновити роботу фітнес-центри, басейни і спортзали. Крім того, починається міжобласне сполучення всіма видами транспорту, передають Патріоти України. За с...