Хіти тижня. Конектакотум або шарафуга: Український фермер виростив диво-фрукт (фото)

Відомо, що шарафуга - самий незвичайний з усіх гібридів і останнім часом користується все більшою популярністю.

В Одеській області, в селі Шевченкове, фермер Дмитро Євдокимов вирощує дивовижний фрукт, під назвою конектакотум або як його називають в народі - шарафуга. Фотографію дивного плода опублікували в Telegram каналі "Одесса как она есть", передають Патріоти України.

Як стверджує сам фермер, він вирішив посадити саджанець дивного дерева, яке представляє собою гібрид персика, абрикоса і сливи.Сорт дерева відрізняється морозостійкістю, раннім плодоношенням і незвичайним смаком плодів. А зовні дерево схоже на звичайну сливу - з такими ж листами і шипами. Форму і розмір плоди успадкували від абрикоса, а кісточка має своєрідний малюнок від персика, хоча з легкістю відділяється від м'якоті.Смак плодів залежить від зрілості. Недостиглі екземпляри нагадують сливовий смак, а зрілі - абрикосовий, м'якоть солодка або кислувата, соковита і приємна.

"Ми не хочемо бути героями та мучениками посмертно", - зверталася до світу військова медсестра, яка невдовзі загинула під руїнами "Азовсталі" (фото)

неділя, 29 травень 2022, 7:30

"Ви навіть близько не уявляєте масштабу злочину РФ у Маріуполі. Ми, медики, цілодобово під обстрілами ворожої авіації та артилерії намагаємося допомагати не лише військовим, а й цивільним. Бо швидкі вже не їздять і ніхто нікому не допомагає. Кожна бомб...

Серед зрадників є учасники АТО: Під Мелітополем один з відділів поліції перейшов на бік ворога

неділя, 29 травень 2022, 6:20

У Мелітопольському районі співробітники одного з відділів поліції перейшли на бік ворога, серед зрадників є учасники антитерористичної операції. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація, передають Патріоти України. "У Мелітопольсько...