Хіти тижня. Конкурс краси з БДСМ-фотосесією вирішили провести в столичному навчальному закладі (фото 16+)

Фізико-математичний факультет Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" проведе конкурс краси ""Міс ФМФ".

Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського

Резонанс викликала фотосесія, яка анонсувала проведення заходу. На ній дівчата знялись в образах БДСМ-стилістики, передають Патріоти України.

Організатори конкурси захочовували голосувати за дівчат, щоб визначити кому має відійти приз глядацьких симпатій.

Фотографії викликали обурення у борчинь за права жінок. Вони вважають такі фотосесії об'єктивізацією та приниженням дівчат. Також зазначається, що не всі учасниці фотосесії повнолітні. Після цього фотографії були видалені.

Водночас виконавичий директор Інституту світової політики та викладач КПІ Євген Магда зазначає, що такий скандал міг бути пов'язаний з майбутніми виборами ректора вишу. "Шановні френди та читачі! Особливо ті, хто насолоджується фотосесією від "СтудРади КПІ". Нагадую, що в НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського розпочалася виборча кампанія. Ректора обираємо. Тому раджу подумати", - написав він у Facebook.

"Назвав мене товстофобним л*йном": Підлітка вигнали з літака за скаргу на сусіда

субота, 1 квітень 2023, 0:40

Підліток заявив, що його вигнали з літака після того, як він поскаржився на "ожирілого чоловіка", який зайняв "добру частину" сидіння. Про це повідомляє Lad Bible, передають Патріоти України. Мандрівник анонімно звернувся до Reddit, щоб розповісти про ...

Може спричинити раптову зупинку серця: Вчені не радять пити популярний у молоді напій

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:29

Зазвичай серцевий напад трапляється несподівано і не завжди є достатньо часу на лікування. Однак деяких випадків можна уникнути. Наприклад, якщо припинити пити популярний напій. Йдеться саме про енергетичні напої, повідомляють Патріоти України із посил...