Хіти тижня. Конкурс краси з БДСМ-фотосесією вирішили провести в столичному навчальному закладі (фото 16+)

Фізико-математичний факультет Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" проведе конкурс краси ""Міс ФМФ".

Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського

Резонанс викликала фотосесія, яка анонсувала проведення заходу. На ній дівчата знялись в образах БДСМ-стилістики, передають Патріоти України.

Організатори конкурси захочовували голосувати за дівчат, щоб визначити кому має відійти приз глядацьких симпатій.

Фотографії викликали обурення у борчинь за права жінок. Вони вважають такі фотосесії об'єктивізацією та приниженням дівчат. Також зазначається, що не всі учасниці фотосесії повнолітні. Після цього фотографії були видалені.

Водночас виконавичий директор Інституту світової політики та викладач КПІ Євген Магда зазначає, що такий скандал міг бути пов'язаний з майбутніми виборами ректора вишу. "Шановні френди та читачі! Особливо ті, хто насолоджується фотосесією від "СтудРади КПІ". Нагадую, що в НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського розпочалася виборча кампанія. Ректора обираємо. Тому раджу подумати", - написав він у Facebook.

Без жертв не обійшлося: У Балаклії на ворожій міні підірвалася машина швидкої допомоги

неділя, 2 жовтень 2022, 16:00

В звільненій місяць тому Балаклії трапилася трагедія. Машина швидкої допомоги підірвалася на ворожій міні, коли прямувала за викликом до пацієнта. Одна людина загинула, а друга отримала серйозні поранення. Про інцидент розповіла волонтер Наталія Попова...

Усі загинули: На Чернігівщині на міні підірвалося авто з грибниками (фото)

неділя, 2 жовтень 2022, 15:14

У районі села Шестовиця на Чернігівщині на міні підірвався автомобіль із грибниками. У результаті четверо чоловіків загинули. Про це 2 жовтня повідомив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко у своєму Telegram-каналі, передають Па...