Хіти тижня. Копи були в шоці, коли приїхали: Люди викликали поліцію через крики полонянки в домі сусіда (відео)

З дому було чутно жіночий крик: "Допоможіть, допоможіть! Випустіть мене!"

Жителі Флориди (США) почули гучні крики з сусіднього будинку та викликали поліцію: їм здалося, що якась жінка відчайдушно просить їй допомогти і благає випустити на свободу. Коли правоохоронці приїхали на місце, то неабияк посміялися. Виявилося, що крики про допомогу вміло імітував папуга. Забавною історією поділився користувач сайту Reddit, передають Патріоти України.

На кадрах ролика видно, як четверо копів заходять до оселі чоловіка та виявляють, що він спокійно займається у дворі ремонтом машини. Коли поліцейські розповіли йому про жіночі стогони, той розсміявся та виніс з дому великого папугу.

Зеленому пернатому на прізвисько Рембо вже 40 років. Викрикувати фразочки: "Допоможіть, допоможіть! Випустіть мене!" господар навчив його, коли він був ще маленькою пташкою. З тих пір улюбленець час від часу із задоволенням їх повторює. Судячи з усього, сусіди недавно живуть поруч з чоловіком, тому ще не знайомі з талантами птиці.

Співають і галантно кланяються: До українських полярників прийшли гніздитися тисячі пінгвінів

понеділок, 25 жовтень 2021, 8:56

На антарктичну станцію "Академік Вернадський", яка займається науковими дослідженнями Антарктики, повернулися пінгвіни. Птахи починають шлюбний сезон, і незабаром полярники чекають радісну звістку про перше відкладене пінгвінами яйце, передають Патріот...

Наводить жах на усіх: Таємниця Бельмеських облич - що відомо про найзагадковіше явище XX століття, яке не розгадано досі (фото, відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 7:10

У 1971 році в невеличкому іспанському містечку Бельмес вперше відбулося явище, яке досі ніхто не може пояснити. Марія Гомес Перейра помітила на кухонній підлозі пляму, яка дивним чином нагадувала людське обличчя, передають Патріоти України. Десятки до...