Хіти тижня. "Корабель-привид" з мерцями на борту знайшли біля берегів Японії

Берегова охорона змогла дістатися до човна тільки через добу після того, як його знайшли.

П'ять людських тіл і дві голови знайшли на невеликому судні, яке винесло хвилями до берегів Японії. Ймовірно це північнокорейські рибалки або біженці, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Човен, який знайшли на острові Садо, був сильно пошкоджений, на його борту є написи на корейській мові. Судячи з усього, човен довго знаходився в морі: трупи частково зотліли.

Берегова охорона змогла дістатися до човна тільки через добу після того, як його знайшли. В японській поліції поки не можуть точно сказати, звідки на кораблі взялися голови.

Такі "кораблі-примари" вже не раз знаходили поблизу японських берегів. Найчастіше це невеликі рибальські судна з КНДР. Такі човни часто знаходять порожніми або з тілами на борту. Судячи з усього, рибалки заходять занадто далеко в море в пошуках риби. Вони губляться і гинуть - або від голоду, або через сильний шторм.
Через напружені відносини між КНДР і Японією розслідувати подібні випадки майже неможливо.

З архіву ПУ. Ополченка в тилу Хунти: "Ви знаєте, про що розповідають вчителі на уроках історії в Одесі? Знайомтесь, Людмила Маріуца", - активіст (відео)

неділя, 27 вересень 2020, 23:55

Вчитель історії в українській школі поділяє погляди фаната «апалченцов» та антидержавних лозунгів. "Ви знаєте про що розповідають вчителі на уроках історії в Одесі? Знайомтесь, героїня сьогоднішнього допису - Людмила Маріуца. Вона викладає історію у шк...

Міст Патона у Києві повністю перероблять за 7 мільярдів гривень (відео)

неділя, 27 вересень 2020, 23:49

Через кілька років знаменита переправа та важлива транспортна артерія повністю перетвориться. Міст Патона у Києві реконструюють в ході масштабних робіт з ремонту об'єкта, який перебуває в аварійному стані. Через кілька років знаменита переправа та важл...