Хіти тижня. "Корабель-привид" з мерцями на борту знайшли біля берегів Японії

Берегова охорона змогла дістатися до човна тільки через добу після того, як його знайшли.

П'ять людських тіл і дві голови знайшли на невеликому судні, яке винесло хвилями до берегів Японії. Ймовірно це північнокорейські рибалки або біженці, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Човен, який знайшли на острові Садо, був сильно пошкоджений, на його борту є написи на корейській мові. Судячи з усього, човен довго знаходився в морі: трупи частково зотліли.

Берегова охорона змогла дістатися до човна тільки через добу після того, як його знайшли. В японській поліції поки не можуть точно сказати, звідки на кораблі взялися голови.

Такі "кораблі-примари" вже не раз знаходили поблизу японських берегів. Найчастіше це невеликі рибальські судна з КНДР. Такі човни часто знаходять порожніми або з тілами на борту. Судячи з усього, рибалки заходять занадто далеко в море в пошуках риби. Вони губляться і гинуть - або від голоду, або через сильний шторм.
Через напружені відносини між КНДР і Японією розслідувати подібні випадки майже неможливо.

Оце так: Дідусі віком до 76 років стали лідерами безжальної банди озброєних грабіжників

субота, 24 лютий 2024, 12:28

В Італії заарештували банду високопоставлених озброєних грабіжників віком від 51 до 76 років. Банду з шести пенсіонерів затримали після скоєння декількох озброєних крадіжок зі зломом у поштових відділеннях у Римі. 70-річний Італо Де Вітт на прізвисько ...

Березень просто озолотить: Ось кому пощастить з фінансами в перший місяця весни

субота, 24 лютий 2024, 11:56

Телець. Для вас початок весни стане періодом квітучих фінансових перспектив. Очікуйте стабільного потоку доходу і, можливо, навіть якихось вигідних можливостей, які постукають у ваші двері. Однак ключовим моментом є стриманість: не піддавайтеся прагнен...