Хіти тижня. Коронавірус почав косити телевізійників передового ТБ України

UA: РІВНЕ продовжить працювати дистанційно, щоб оперативно забезпечувати жителів міста і області інформацією.

З вівторка, 12 травня, філія «Суспільного» в Рівненській області переходить на дистанційний режим роботи через захворювання коронавірусом декількох співробітників, повідомляють Патріоти України.

Як повідомляє UA: РІВНЕ, всі приміщення продезінфіковані, на самоізоляцію вирушили співробітники, які контактували з хворими. «Основне завдання нашої команди зараз - не розширювати коло контактних осіб та зберегти здоров'я працівників мовника», - заявила менеджер рівненської філії «Суспільного» Людмила Хома.
UA: РІВНЕ продовжить працювати дистанційно, щоб оперативно забезпечувати жителів міста і області інформацією. Будуть проводиться трансляції в теле- і радіоефірі. Продовжать діяти також діджитал-платформи мовника.

З архіву ПУ. "Шавка еб*ная!", або "Сливной бачок" приветствуют в Париже": Путінській пропаганд*нці влаштували "гарячий" прийом в Європі (відео)

понеділок, 26 липень 2021, 2:00

Топ-пропагандистка Кремля Ольга Скабєєва знову опинилася в епіцентрі глузувань після того, як у мережі показали відео гарячого прийому, який їй влаштували під час однієї з поїздок до Парижа у квітні 2019 року. "О, улюблена в*тниця Путіна! Шавка!" – зак...

Дівчина дня на Олімпіаді-2020: Українська лучниця Анастасія Павлова вразила глядачів своєю красою (фото)

понеділок, 26 липень 2021, 0:32

І тато, і мама Анастасії є тренерами зі стрільби з лука. Тому довго вибирати, чим займатися дівчині не довелося. Хоча не можна сказати, що в луці Павлова з пелюшок. Із п'яти років дівчина займалася... гімнастикою. Але потім у дев'ять років батьки забра...