Хіти тижня. "Коронавірусний бунт": Китайці заявили, що розірвали б Україну через сутички у Нових Санжарах

Відео з масовими протестами в Нових Санжарах потрапило на сторінки китайських ЗМІ і викликало там ажіотаж.

Громадяни КНР висловили думку, що така поведінка українців свідчить про те, що їх дуже легко перемогти у війні. Про це написав на своїй сторінці у Facebook перекладач китайської мови, українець Сергій Китайський, показавши найбільш рейтингові критичні коментарі китайців про події в Україні, передають Патріоти України.

"Якщо Україна так прийняла своїх власних громадян, то я уявляю, як ми її легко розірвемо, якщо буде війна, адже мої діти набагато більш згуртовані, ніж українці", – йдеться в першому коментарі, який зібрав 4 тисячі лайків.

Другий коментар отримав ще більше реакцій – 5 тисяч. У ньому китайський користувач мережі пише, що вкрай необдумано і ганебно так чинити зі своїми близькими перед обличчям епідемії.

"Зараз їх серця і надії розбиті, у цих українців залишилися тільки теплі спогади про отриману ними любов в Ухані", – із засудженням відзначають в ще одному топовому за кількістю охоплення коментарі з 2 тисячами лайків.

Крім того, китайські користувачі мережі відзначили, що ті, хто залишився в Ухані, перебувають у більшій безпеці, ніж в Україні.

"Це просто кілька коментарів підряд під однією новиною. Все зрозуміло, думаю. Це ганьба на всю планету. Без перебільшень. Сором", – обурився перекладач.

Наша гордість: Український курсант став найкращим іноземним випускником Королівської академії сухопутних військ Великої Британії (фото)

понеділок, 6 квітень 2020, 20:46

Другий рік поспіль українські курсанти отримують особливі відзнаки Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в м. Сандгерст. Український курсант Антон Совенко отримав звання найкращого іноземного випускника британської Королівської війсь...

Хіти тижня. Люди не можуть сидіти вдома: У Кабміні зробили важливу заяву щодо термінів карантину

понеділок, 6 квітень 2020, 20:30

Карантин в Україні через коронавірус,можливо, буде значно ослаблений менш ніж через два-три місяці після його введення, оскільки потрібно запускати економіку країни і забезпечити громадян роботою. Про це в ефірі програми "Свобода слова" на каналі ICTV ...