Хіти тижня. Краще не їжте це! Комаровський назвав найгіршу кашу - "найшкідливіше, що можна тільки придумати"

Доктор Комаровський назвав найшкідливішу кашу, яка часто привертає нашу увагу красивими пакетиками. Але краще таку не купувати, так як в ній немає ніякої користі, зате багато порожніх вуглеводів, від яких немає ніякого толку. Про це педіатр розповів на своїй сторінці в YouTube, зазначають Патріоти України.

Педіатр не рекомендує купувати... вівсянку, але мова йде про вівсянку швидкого приготування з пакетиків. Комаровський каже, що це "найшкідливіше, що можна тільки придумати". Щоб вівсянка була корисною, лікар радить купувати і готувати крупу в пластівцях, яку потрібно варити.

Шкідливою кашею доктор Комаровський також називає манку - кашу, якою годували всіх нас в дитинстві, а бабусі досі продовжують підгодовувати нею онуків.

Манна каша - це легкозасвоювані вуглеводи, які не дають нічого хорошого нашому організму. Найкорисніше в крупі завжди в оболонці, якої манка по суті позбавлена при обробці. Третьою крупою в списку, на думку педіатра, є білий рис, який медик назвав "ніяким". Адже ніякої користі подібна каша не приносить.

Які ж каші є корисними?

Доктор Комаровський каже, що лікарі всього світу вирахували сім найкорисніших каш. На першому місці стоїть гречка, далі вівсянка (пам'ятаємо - не з пакетиків), далі перловка, пшоно, кукурудзяна крупа, бурий рис, а також лляна крупа.

При цьому важливо пам'ятати, що від способу приготування каші також багато залежить. Наприклад гречка при варінні в молоці втрачає залізо, тому потрібно балансувати свій раціон так, щоб "взяти" це залізо з інших продуктів.

За словами Комаровського, корисність каші залежить не тільки від того, яка це крупа, а ще від того, в чому ми цю кашу варимо - у воді або в молоці. Наприклад, гречка при варінні в молоці втрачає своє залізо. Це не означає, що це погано, адже залізо можна отримати і з інших продуктів.

Чому не можна садити картоплю поряд з помідорами: Прості секрети, як отримати рекордний врожай "другого хлібу"

середа, 22 березень 2023, 5:30

Картопля є одним з найпопулярніших харчових продуктів і дуже корисна для здоров'я. Особливо смачною вона виходить, коли вирощена власноруч. Якщо у вас немає городу або у вас мало місця, ви можете посадити картоплю в горщику на балконі, а не на грядці. ...

На очах онуків та правнуків: Пара, якій заборонили одружитись у юності, повінчалась через 60 років (фото)

середа, 22 березень 2023, 0:41

У Великій Британії у віці 79 та 78 років одружилась пара, якій батьки заборонили бути разом у юності. Вони знайшли одне одного аж через 60 років. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. У 1963 році Лен Олбрайтон, якому тоді було 19 років,...