Доктор Комаровський назвав найшкідливішу кашу, яка часто привертає нашу увагу красивими пакетиками. Але краще таку не купувати, так як в ній немає ніякої користі, зате багато порожніх вуглеводів, від яких немає ніякого толку. Про це педіатр розповів на своїй сторінці в YouTube, зазначають Патріоти України.
Педіатр не рекомендує купувати... вівсянку, але мова йде про вівсянку швидкого приготування з пакетиків. Комаровський каже, що це "найшкідливіше, що можна тільки придумати". Щоб вівсянка була корисною, лікар радить купувати і готувати крупу в пластівцях, яку потрібно варити.
Шкідливою кашею доктор Комаровський також називає манку - кашу, якою годували всіх нас в дитинстві, а бабусі досі продовжують підгодовувати нею онуків.
Манна каша - це легкозасвоювані вуглеводи, які не дають нічого хорошого нашому організму. Найкорисніше в крупі завжди в оболонці, якої манка по суті позбавлена при обробці. Третьою крупою в списку, на думку педіатра, є білий рис, який медик назвав "ніяким". Адже ніякої користі подібна каша не приносить.
Доктор Комаровський каже, що лікарі всього світу вирахували сім найкорисніших каш. На першому місці стоїть гречка, далі вівсянка (пам'ятаємо - не з пакетиків), далі перловка, пшоно, кукурудзяна крупа, бурий рис, а також лляна крупа.
При цьому важливо пам'ятати, що від способу приготування каші також багато залежить. Наприклад гречка при варінні в молоці втрачає залізо, тому потрібно балансувати свій раціон так, щоб "взяти" це залізо з інших продуктів.
За словами Комаровського, корисність каші залежить не тільки від того, яка це крупа, а ще від того, в чому ми цю кашу варимо - у воді або в молоці. Наприклад, гречка при варінні в молоці втрачає своє залізо. Це не означає, що це погано, адже залізо можна отримати і з інших продуктів.
У Варшаві знайшли мертвою 15-річну українку Маргариту Шрайбер, яка зникла дорогою до школи ще 10 січня, передають Патріоти України з посиланням на Vitrina.pl. Близький до родини чоловік розповів, що тіло дівчини було знайдено ще півтора місяця тому в р...
У березні 2025 року в українському автопарку зʼявилося 4 680 електромобілів, що на 6% більше, ніж у березні 2024 року, та на 4% більше порівняно з лютим цього року. Про це повідомляє Укравтопром в Telegram, передають Патріоти України. "У минулому місяц...