Хіти тижня. Красиво жити не заборониш: Індієць замовив собі захисну маску із золота вагою 2,5 кг

Маска коштувала індійцю 3 870 доларів. У ній є невеликі отвори, щоб можна було дихати.

Індієць Шанкар Кураде носить золоту маскуЖитель індійського штату Махарашта Шанкар Кураде замовив собі захисну маску із золота, яка важить майже 2,5 кілограми, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Чоловік розповів, що любить носити важкі золоті ланцюги і кільця, тому й вирішив зробити таке незвичайне замовлення. "Ідея зробити золоту маску спала мені на думку, коли я побачив людину в масці зі срібла. Оскільки я люблю золото і носити важкі золоті ланцюги і кільця, я вирішив, а чом би мені не носити золоту маску? Тоді я попросив місцевого ювеліра зробити мені маску із золота", – зазначив Кураде.

Маска коштувала індійцю 3 870 доларів. У ній є невеликі отвори, щоб можна було дихати. "Що стосується її ефективності, ми знаємо, що маски як такої недостатньо, ще необхідно підтримувати дистанцію. Тому, виходячи на вулицю в золотій масці, я також належним чином дотримуюся заходів соціального дистанціювання", – пояснив чоловік.

Він також розповів, що його вчинок привернув увагу місцевих жителів і преси. "Я став центром уваги, коли в золотій масці вийшов на вулицю. Хоча захоплення моєї сім'ї золотом широко відоме в цьому регіоні, золота маска – це абсолютно нова річ, тому людям і було цікаво", – зазначив Кураде.

Лікарі назвали симптом, який лишається навіть після одужання від коронавірусу

неділя, 9 серпень 2020, 23:52

Сотні опитаних після одужання заявили про симптоми COVID-19, які залишилися. Одним із хронічних симптомів, які можуть залишається навіть після одужання від COVID-19, є втома. Чимало заражених коронавірусом не одужують повністю. Про це повідомило CNN із...

"Донецький клуб може стати головною несподіванкою Ліги Європи", - експерт

неділя, 9 серпень 2020, 23:45

"Шахтар" легко переміг "Вольфсбург" у Лізі Європи. Наступний опонент чемпіона України – швейцарський "Базель". Про це у своєму блозі розповів футбольний тренер Олег Федорчук, передають Патріоти України. "Швейцарська команда немає жодного європейського ...