Хіти тижня. Кругом г*вно: Свєтлаков жорстко висловився про Росію (відео)

Відомий російський гуморист квнщик Сергій Свєтлаков порівняв життя в Росії з тамбуром в плацкартному вагоні, який весь вимазаний го*ом, передають Патріоти України.

Свєтлаков на питання "в якому стані Росія" відповів, що вона весь час "під шафе". "Для того, щоб все було трішки красивіше, трошки піддає Росія. Вона просто, як Юрій Шевчук співав свою пісню, вона - "спляча красуня", - розповідає квкшник.

Артист пригадав першу дружину, яка в студентські роки працювала провідницею. І в плацкартному вагоні, який йде троє діб, відбувається абсолютно все: від одруження, поножовщини, зізнань у коханні. Гуморист порівняв все життя в Росії з плацкартним вагоном.

Одна з таких історій резидентові "Comedy" запам'яталася найбільше. Коли провідниця відкрила тамбур, а він був весь вимазаний гів*ом.

"От просто весь ось так, руками. Все і всюди. І стоїть мужик, у нього опущені штани. Весь сам в гів*і. Він стоїть спиною, тримається... - і на претензію до нього, відповідає, - "А ти доведи, що це я", - розповідає шоумен.

Цю ситуацію Свєтлаков порівняв з менталітетом росіян. "По-перше, він не здається. От у ситуації, коли вже все... Доведи, що це я. Кмітливість, оптимізм, і кругом гі*но", - сміється шоумен.

"Диктатори падуть, а наша свобода була і буде": Володимир Кличко передасть премію за свободу для всіх українців до музею

понеділок, 26 вересень 2022, 6:30

Володимир Кличко передасть до Національного музею історії України європейську премію M100 Media Award, яку цього року було присуджено всім українцям за прагнення до свободи. "Кілька днів тому народ України нагороджено Європейською премією за свободу. Я...

Загинула "Квітка", яка повернулася з Італії захищати рідну землю. Сиротами залишилися двоє дітей

понеділок, 26 вересень 2022, 4:38

Боронячи Україну від російського вторгнення, загинула захисниця України Мар'яна «Квітка». Уродженка Івано-Франківщини, вона 14 років прожила в Італії, однак після повномасштабного нападу Росії на Україну повернулася додому. Про загибель відважної украї...