Хіти тижня. Кругом г*вно: Свєтлаков жорстко висловився про Росію (відео)

Відомий російський гуморист квнщик Сергій Свєтлаков порівняв життя в Росії з тамбуром в плацкартному вагоні, який весь вимазаний го*ом, передають Патріоти України.

Свєтлаков на питання "в якому стані Росія" відповів, що вона весь час "під шафе". "Для того, щоб все було трішки красивіше, трошки піддає Росія. Вона просто, як Юрій Шевчук співав свою пісню, вона - "спляча красуня", - розповідає квкшник.

Артист пригадав першу дружину, яка в студентські роки працювала провідницею. І в плацкартному вагоні, який йде троє діб, відбувається абсолютно все: від одруження, поножовщини, зізнань у коханні. Гуморист порівняв все життя в Росії з плацкартним вагоном.

Одна з таких історій резидентові "Comedy" запам'яталася найбільше. Коли провідниця відкрила тамбур, а він був весь вимазаний гів*ом.

"От просто весь ось так, руками. Все і всюди. І стоїть мужик, у нього опущені штани. Весь сам в гів*і. Він стоїть спиною, тримається... - і на претензію до нього, відповідає, - "А ти доведи, що це я", - розповідає шоумен.

Цю ситуацію Свєтлаков порівняв з менталітетом росіян. "По-перше, він не здається. От у ситуації, коли вже все... Доведи, що це я. Кмітливість, оптимізм, і кругом гі*но", - сміється шоумен.

Чоловік "організував" власну смерть, щоб вразити... родичів та друзів

понеділок, 30 січень 2023, 0:40

60-річний Бальтазар Лемос із бразильського міста Курітіби тривалий час займається організацією всіляких приватних урочистостей, включно із похоронами. У січні цього року він вирішив провести одну жалобну церемонію і для себе, щоб дізнатися, скільки люд...

Робота нецікава, але результат вразив: Поліція затримала москвичку в аеропорту і два дні відстежувала її походи в туалет

понеділок, 30 січень 2023, 0:27

У міжнародному аеропорту Внуково у столиці Росії у працівників митниці викликала підозру 23-річна пасажирка, яка прилетіла зі Стамбула, інформують Патріоти України. Як повідомляє Telegram-канал Baza, просвічування рентгеном показувало, що в нутрощах ді...