Хіти тижня. Кругом г*вно: Свєтлаков жорстко висловився про Росію (відео)

Відомий російський гуморист квнщик Сергій Свєтлаков порівняв життя в Росії з тамбуром в плацкартному вагоні, який весь вимазаний го*ом, передають Патріоти України.

Свєтлаков на питання "в якому стані Росія" відповів, що вона весь час "під шафе". "Для того, щоб все було трішки красивіше, трошки піддає Росія. Вона просто, як Юрій Шевчук співав свою пісню, вона - "спляча красуня", - розповідає квкшник.

Артист пригадав першу дружину, яка в студентські роки працювала провідницею. І в плацкартному вагоні, який йде троє діб, відбувається абсолютно все: від одруження, поножовщини, зізнань у коханні. Гуморист порівняв все життя в Росії з плацкартним вагоном.

Одна з таких історій резидентові "Comedy" запам'яталася найбільше. Коли провідниця відкрила тамбур, а він був весь вимазаний гів*ом.

"От просто весь ось так, руками. Все і всюди. І стоїть мужик, у нього опущені штани. Весь сам в гів*і. Він стоїть спиною, тримається... - і на претензію до нього, відповідає, - "А ти доведи, що це я", - розповідає шоумен.

Цю ситуацію Свєтлаков порівняв з менталітетом росіян. "По-перше, він не здається. От у ситуації, коли вже все... Доведи, що це я. Кмітливість, оптимізм, і кругом гі*но", - сміється шоумен.

Бутерброд за 2200 і стейк за 5 тисяч: Які на смак найдорожчі страви у ресторанах Києва

четвер, 2 грудень 2021, 8:56

Коктейль за 1750 гривень, бутерброд за 2200 і стейк за 5 тисяч - журналісти ТСН вирішили перевірити, чи є попит на найвишуканіші і найдорожчі страви у ресторанах Києва, передають Патріоти України. Найдорожчі страви в столичних ресторанах — це коктейлі,...

Вантажівки наїжджали одна за одною: У Кривому Розі мати перебігала з дитиною дорогу зі жвавим рухом і загинула

четвер, 2 грудень 2021, 8:44

У Кривому Розі Дніпропетровської області сталася смертельна ДТП. 33-річна мати з 5-річною дитиною, перебігаючи дорогу у невстановленому місці, потрапили під колеса одразу кількох транспортних засобів. Жінка загинула миттєво. За життя дитини борються лі...