Хіти тижня. Кругом г*вно: Свєтлаков жорстко висловився про Росію (відео)

Відомий російський гуморист квнщик Сергій Свєтлаков порівняв життя в Росії з тамбуром в плацкартному вагоні, який весь вимазаний го*ом, передають Патріоти України.

Свєтлаков на питання "в якому стані Росія" відповів, що вона весь час "під шафе". "Для того, щоб все було трішки красивіше, трошки піддає Росія. Вона просто, як Юрій Шевчук співав свою пісню, вона - "спляча красуня", - розповідає квкшник.

Артист пригадав першу дружину, яка в студентські роки працювала провідницею. І в плацкартному вагоні, який йде троє діб, відбувається абсолютно все: від одруження, поножовщини, зізнань у коханні. Гуморист порівняв все життя в Росії з плацкартним вагоном.

Одна з таких історій резидентові "Comedy" запам'яталася найбільше. Коли провідниця відкрила тамбур, а він був весь вимазаний гів*ом.

"От просто весь ось так, руками. Все і всюди. І стоїть мужик, у нього опущені штани. Весь сам в гів*і. Він стоїть спиною, тримається... - і на претензію до нього, відповідає, - "А ти доведи, що це я", - розповідає шоумен.

Цю ситуацію Свєтлаков порівняв з менталітетом росіян. "По-перше, він не здається. От у ситуації, коли вже все... Доведи, що це я. Кмітливість, оптимізм, і кругом гі*но", - сміється шоумен.

Новий фаворит Зеленського прагне наблизити передвиборчі обіцянки "слуг": Садовий рапортує про підняття зарплатні директорам шкіл до $1000

вівторок, 15 червень 2021, 0:31

Коли дійде до $4000 рядовим вчителям "як на Кіпрі" міський голова тактично замовчує. Засновник "Самопомочі" після колапсу планів на загальнонаціональне лідерство, демонструє здатність домовлятися з Банковою, як і за часів Януковича. За директорів приємно

Жах жінок та дітей від крові та смертельних криків ігнорували: У Дніпрі "гості з Африки" привселюдно різали нещасних кіз на міському пляжі

вівторок, 15 червень 2021, 0:17

Можливо тепер деяким громадянам України стане зрозуміліше, чому в якісь Швеції обмежують право на приготування шашлику, чи деінде в Європі на вилов і приготування на березі риби. У Дніпрі поліція затримала 11 громадян Нігерії, які влаштували на міськом...