Хіти тижня. Крики нещасної чула уся лікарня: Росіянка померла після пологів через виворіт матки

Лікар, яка припустилася помилки, свою провину не визнає.

В одній з лікарень Нижніх Серг Свердловської області РФ 22-річна місцева мешканка Аліса Тепікіна народила дитину й померла. До її смерті призвели дії лікаря,через які стався виворіт матки, повідомляють Патріоти України із посиланням на місцевий сайт E1.

Слідчі встановили, що у загиблої була аномалія вагітності, яка виявляється під час пологів — прикріплення плаценти до стінки матки. У цьому випадку вона повинна відділятися вручну під наркозом. Однак лікар, який приймав пологи, не звернув на це увагу й спробував агресивно відокремити плаценту. "Повний виворіт матки вона [лікар] неправильно прийняла за ознаки відділення посліду і продовжила тягнути, тобто матку прийняла за плаценту", - пояснив юрист Вадим Коротаєв, який представляє сторону загиблої росіянки в суді.

За даними видання, медики лікарні, в якій народжувала Тепікіна, розповідали її батькам, що крик дівчини було чути на всіх поверхах. Лікар, яка приймала пологи, своєї провини не визнала, обвинувальний висновок за частиною 2 статті 109 КК РФ ("Завдання смерті з необережності внаслідок неналежного виконання професійних обов'язків") передано до прокуратури.

З архіву ПУ. Кинув людей і пішов: Став відомий дивний факт про таємницю перевалу Дятлова

вівторок, 29 вересень 2020, 1:00

У Ігоря Дятлова був вельми крутий характер. Група Дятлова, яка загинула на Уралі у 1959 році, могла влаштувати бійку між собою через свого керівника. Як пише дослідник-аматор Валентин Дегтерьов у своєму блозі, у Ігоря Дятлова був вельми крутий характер...

Зупинили всю "зелену гілку": У київському метро зачепер потрапив під поїзд і загинув жахливою смертю

вівторок, 29 вересень 2020, 0:30

На Сирецько-Печерській лінії київського метрополітену потрапивши під поїзд загинула людина. Про трагедію повідомила пресслужба КП "Київський метрополітен", зазначають Патріоти України. "Випадок летальний. За попередньою інформацією зачепер потрапив під...