Хіти тижня. Крики нещасної чула уся лікарня: Росіянка померла після пологів через виворіт матки

Лікар, яка припустилася помилки, свою провину не визнає.

В одній з лікарень Нижніх Серг Свердловської області РФ 22-річна місцева мешканка Аліса Тепікіна народила дитину й померла. До її смерті призвели дії лікаря,через які стався виворіт матки, повідомляють Патріоти України із посиланням на місцевий сайт E1.

Слідчі встановили, що у загиблої була аномалія вагітності, яка виявляється під час пологів — прикріплення плаценти до стінки матки. У цьому випадку вона повинна відділятися вручну під наркозом. Однак лікар, який приймав пологи, не звернув на це увагу й спробував агресивно відокремити плаценту. "Повний виворіт матки вона [лікар] неправильно прийняла за ознаки відділення посліду і продовжила тягнути, тобто матку прийняла за плаценту", - пояснив юрист Вадим Коротаєв, який представляє сторону загиблої росіянки в суді.

За даними видання, медики лікарні, в якій народжувала Тепікіна, розповідали її батькам, що крик дівчини було чути на всіх поверхах. Лікар, яка приймала пологи, своєї провини не визнала, обвинувальний висновок за частиною 2 статті 109 КК РФ ("Завдання смерті з необережності внаслідок неналежного виконання професійних обов'язків") передано до прокуратури.

Хіти тижня. Лоліта, еротичний танець і пілон: Відома співачка показала себе в новому амплуа (відео)

четвер, 21 листопад 2019, 1:00

Лоліта Мілявська після розлучення показала, що вона не нудьгує і на що здатна. Лоліта не нудьгує без чоловіка і демонструє танці на пілоні, повідомляють Патріоти України. Лоліта Мілявська після розставання з молодим чоловіком тренером Дмитром Івановим ...

З архіву ПУ. Обережно! Які кімнатні рослини, які можуть викликати сильну алергію

середа, 20 листопад 2019, 23:55

Але як виявилося, улюблені кімнатні рослини можуть стати причиною алергічної реакції у людей, схильних до даного захворювання. Рослини і алергія. Насправді, знати напевно, викличе та чи інша квітка в горщику алергію у свого господаря, практично неможли...