Хіти тижня. "Крим не наш, змиріться з цим, бл*дь. Кого нам слухати? Наше українське ла**о слухати?": Київська студентка захистила Басту і образила українців (відео)

Студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка Анастасія потрапила у скандал через те, що встала на захист російського репера Басти (Василя Вакуленко), якого нещодавно помітили в столиці. Дівчина заявила, що Україні не вдасться повернути окупований Крим. Відповідне відеозвернення киянка опублікувала на сторінці в Instagram-stories. Про ситуацію розповіла волонтерка Анна Ісламова у Facebook, передають Патріоти України.

"Вгамуйтеся! Він – артист. Те, що він виступав у Криму, нічого не означає. Він (Крим) уже не наш, змиріться з цим бл*ть", – заявила Анастасія. Потім дівчина образила українців і назвала народ " бидлом та ганьбою". На думку студентки, в Україну давно не приїжджають "нормальні виконавці". "Кого нам слухати? Наше українське ла**о слухати? Я не виводжу, у мене вуха в'януть від цього ла**а. Просто дикуни", – додала Анастасія.

Нагадаємо, що Басті заборонили в'їзд в Україну в 2017 році терміном на три роки, після того, як він відвідував із концертами окупований Росією Крим.

Вже у вересні 2020 року Мінкульт вилучив Вакуленка зі списку осіб, яким заборонено в'їзд в Україну. Тоді наголошувалося, що це відбулося за поданням Служби безпеки України. Також раніше стало відомо, що репер Баста планував провести концерт у Києві, який мав відбутися влітку 2021 року.

У Румунії автобус з українцями втратив у ДТП: Є загиблий і багато поранених

понеділок, 14 червень 2021, 19:22

Одна людина загинула, ще 16 постраждали внаслідок ДТП мікровавтобуса з українцями у ніч з неділі на понеділок поблизу румунського міста Недлак біля кордону з Угорщиною, повідомляють Патріоти України з посиланням на румунський портал Digi24. Мікроавтоб...

Вождь, богом даний і правдивий

понеділок, 14 червень 2021, 19:13

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді