Хіти тижня. Криваве весілля: ​Через теракт загинуло 63 людини, 180 поранених (відео 16+)

У столиці Афганістану сталася страшна трагедія. Вибуховий пристрій привів в дію терорист-смертник

Під час теракту на святкуванні весілля у західній частині Кабула загинули 63 людини, більше 180 поранені, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Бі-бі-сі». На святкуванні було більше тисячі гостей.

За даними МВС Афганістану, вибух стався в суботу, 17 серпня, о 22.40 за місцевим часом під час весільної церемонії. Відповідальність поки не взяло на себе жодне терористичне угрупування. Талібан відкидає свою причетність.

«Вибух стався неподалік сцени, де були музиканти і всі молоді люди, діти та всі люди, які там були, були вбиті», - розповів свідок.

"Усі вибігли на вулицю, люди кричали і плакали. Протягом приблизно 20 хвилин зал був повний диму. Майже усі в секції для чоловіків або мертві, або поранені. Через дві години після вибуху, вони все ще виносили тіла із залу", – говорить про теракт один із очевидців.

Це вже сімнадцятий теракт в Кабулі з початку 2019 року. За підрахунками афганської влади, в 16 попередніх загинули не менше 113 осіб, постраждали понад 700.

20 літрів горілки на благодійний обід: ПЦУ на Сумщині потрапила в гучний скандал

четвер, 19 вересень 2019, 20:45

Єпископ Сумський запевнив, що на будь-якому благодійному обіді у церкві алкоголь виключений. У четвер, 19 вересня, у мережі з'явилася інформація про те, що нібито настоятель церкви ПЦУ в Сумській єпархії звернувся до керівника лікеро-горілчаного заводу...

"Ми не дозволимо використовувати цей інцидент для очорнення бійців та ветеранів", - Міністерство у справах ветеранів про інцидент із мостом Метро в Києві

четвер, 19 вересень 2019, 20:14

У міністерстві закликали громадян уважно перевіряти інформацію, а журналістів - спиратися на достовірні джерела. Міністерство у справах ветеранів обіцяє захищати інтереси Олексія Белька, який захопив міст Метро, так само, як захищає інтереси будь-якого...