Хіти тижня. Купівля Медведчуком телеканалу Порошенка: У ЗМІ спливли цікаві пересуди

Політик Віктор Медведчук досяг попередньої домовленості з екс-президентом України Петром Порошенком про покупку телеканалу "Прямий", але з урахуванням, що 25% квоти ефіру Порошенко може зберегти за собою - для його політичної сили і представників, повідомляють Патріоти України.

На каналі "Прямий" вже відбувся ряд зустрічей з власниками каналу - екс-главою Київської міськадміністрації Володимиром Макеєнко і Петром Порошенко. Вони запевнили співробітників, що повідомлять їх в разі продажу каналу.

"Зібрали частину журналістів, був Макеєнко, який сказав, що якщо і буде продавати канал, то Порошенко дізнається про це першим. Ця розмова відбувалася при самому Порошенко", - розповідає джерело "Апострофа".

Співрозмовники видання уточнили, що в зв'язку з резонансом в пресі, покупку "Прямого" просто можуть відкласти, але повністю відмовлятися від цієї ідеї не мають наміру.

"Зараз Порошенко повинен зрозуміти скільки відсотків він бере, кого заводить в Раду і яке матиме вплив. Але містити два канали в подальшому йому буде проблематично, враховуючи, що він не любить витрачати на це свої гроші. А Медведчук хоче створити повноцінний медіахолдинг", - повідомив один з народних депутатів ВРУ для "Апострофа".

Також за інформацією джерел, уже ведуться переговори про перехід ряду провідних з каналів, які вже належать Віктору Медведчуку на "Прямий".

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. "Україна - це свобода": Відомий білоруський репер хоче отримати громадянство України (відео)

понеділок, 16 вересень 2019, 18:00

Як зазначив репер, тут йому комфортно, тут живуть близькі йому люди. Як зазначив репер, який спочатку мав лише посвідку на проживання, Україна - його земля. Тут йому комфортно, тут живуть близькі йому люди. "Я нещодавно прийняв рішення отримати українс...

Закатували? У Криму знайшли тіло кримського татарина, який зник рік тому

понеділок, 16 вересень 2019, 17:29

В окупованому Криму знайшли тіло зниклого кримського татарина Ейнера Еюпова. 20-річний хлопець зник безвісти ще 6 серпня 2018 року, передають Патріоти України. Через понад рік пошуків тіло юнака знайшли у лісі біля села Залісне Бахчисарайського району,...