Хіти тижня. Купівля Медведчуком телеканалу Порошенка: У ЗМІ спливли цікаві пересуди

Політик Віктор Медведчук досяг попередньої домовленості з екс-президентом України Петром Порошенком про покупку телеканалу "Прямий", але з урахуванням, що 25% квоти ефіру Порошенко може зберегти за собою - для його політичної сили і представників, повідомляють Патріоти України.

На каналі "Прямий" вже відбувся ряд зустрічей з власниками каналу - екс-главою Київської міськадміністрації Володимиром Макеєнко і Петром Порошенко. Вони запевнили співробітників, що повідомлять їх в разі продажу каналу.

"Зібрали частину журналістів, був Макеєнко, який сказав, що якщо і буде продавати канал, то Порошенко дізнається про це першим. Ця розмова відбувалася при самому Порошенко", - розповідає джерело "Апострофа".

Співрозмовники видання уточнили, що в зв'язку з резонансом в пресі, покупку "Прямого" просто можуть відкласти, але повністю відмовлятися від цієї ідеї не мають наміру.

"Зараз Порошенко повинен зрозуміти скільки відсотків він бере, кого заводить в Раду і яке матиме вплив. Але містити два канали в подальшому йому буде проблематично, враховуючи, що він не любить витрачати на це свої гроші. А Медведчук хоче створити повноцінний медіахолдинг", - повідомив один з народних депутатів ВРУ для "Апострофа".

Також за інформацією джерел, уже ведуться переговори про перехід ряду провідних з каналів, які вже належать Віктору Медведчуку на "Прямий".

Джерело: Апостроф

З архіву ПУ. Був не у Чечні, а на Антимайдані: Несподівані подробиці про екс-бранця Кремля Станіслава Клиха (фото, відео)

четвер, 24 вересень 2020, 14:00

Після повернення пана Клиха українське правосуддя має зайнятися розслідуванням його діяльності. Звернення матерів українця Станіслава Клиха та росіянина Віктора Агєєва до президентів України та Росії закладають новий сценарій – обміняти одного полонено...

Будьте уважні: З 1 жовтня на українських водіїв чекають нові штрафи

четвер, 24 вересень 2020, 13:59

За ігнорування правила водіям загрожує штраф в розмірі від 425 до 510 гривень. Через тиждень, з 1 жовтня, на дорогах України почне діяти правило, яке зобов'язує водіїв рухатися поза населеними пунктами з включеним ближнім світлом фар або запаленими ход...