Хіти тижня. "Київстар", Vodafone та lifecell дружно привітали українців з Новим роком, підвищенням тарифів

Українці відчули підвищення тарифів на зв'язок та інтернет у грудні 2021 року, але у 2022 році Київстар, Vodafone та lifecell увійдуть із оновленими тарифними планами, зазначають Патріоти України.

Так, Київстар змінить умови тарифу Smart, вартість якого з 1 січня зросте на 50 гривень. Але за цю доплату абоненти оператора отримають додаткові 80 хвилин для дзвінків на інші мережі, включаючи дзвінки за кордон. Для всіх користувачів бізнес-сервісів Київстар вартість хвилини переадресованого дзвінка з номера 0-800 зросте в середньому на 10%. Послуга розсилки SMS Комерційного контакт-центру складатиме 0,55 грн за одне повідомлення.Vodafone також запланував підвищення тарифів. Так, вартість місячного пакету тарифу Vodafone 4G Smart XS зросте до 55 гривень (замість 45 грн), підвищення становитиме більш ніж на 20.

Стільниковий оператор lifecell з 1 січня 2022 року зупиняє дію акції у тарифі "Українці-Разом!", тому знижка в розмірі 10% буде відключено. Наприкінці грудня оператор також припинив нарахування 1 хвилини вихідного дзвінка за кожні 3 хвилини міжнародного дзвінка в послузі "Міжнародне спілкування".

Нові вимоги до трудового стажу та перерахунок: Що чекає на пенсіонерів у 2023 році в Україні

понеділок, 5 грудень 2022, 15:58

Прожитковий мінімум для непрацездатних осіб з 1 грудня в Україні збільшився до 2093 гривень. Аналогічний розмір тепер і у мінімальної пенсії. Але ось з 2023 року змін і переглядів пенсій не передбачено, повідомляє портал "Соціалка", передають Патріоти ...

Якщо буде тотальне відключення електроенергії: Українцям перестануть робити операції та не прийматимуть до лікарень

понеділок, 5 грудень 2022, 15:40

Метою атак РФ на об'єкти критичної інфраструктури України є повне відключення електроенергії на території всієї країни. Ймовірно, Росія продовжить обстріл об'єктів української енергетики, передають Патріоти України. В Україні активно готуються до можли...