Хіти тижня. Лайфхак: Як самостійно збільшити швидкість безпровідного інтернету

Експерти назвали способи, які допоможуть збільшити швидкість інтернету, повідомляють Патріоти України.

На швидкість з'єднання може впливати кілька чинників: розташування роутера, товщина стін, меблі і кількість людей.

Найперше потрібно регулярно чистити кеш в браузері і оновлювати програмне забезпечення. Для кращого сигналу треба розмістити роутер повище. Проте, не варто розташовувати його поруч із склом.

Крім цього не потрібно забувати оновлювати антивірусні програми. Забирати трафік можуть і програми, які працюють у фоновому режимі. Підберіть надійний пароль для Wi-Fi, щоб до мережі не могли під'єднатися сусіди.

Бережіться! Українці залишаються без квартир: Як працюють нові схеми "чорних" кредиторів

субота, 24 лютий 2024, 10:38

Українці часто залишаються без житла через кредити. Так, низка компаній дають кошти в борг під заставу нерухомості. До прикладу, одна з компаній пропонує кредит під заставу квартири від 18% річних у гривні, однак це мінімальна ставка. За вимогою Нацбан...

Олексій Залевський згадав про секс з представником своєї статі і розповів, чому всі найвідоміші чоловіки його професії - геї (відео)

субота, 24 лютий 2024, 9:14

Дизайнер і стиліст Олексій Залевський зізнався, що три десятиліття тому мав інтимний досвід з чоловіком, але не може назвати себе геєм, оскільки більше секс з представниками своєї статі не практикував. Він також підтвердив, що в дизайнерській спільноті...