Хіти тижня. Лайфхак від зірки: Українська гімнастка показала, як потрібно робити покупки в супермаркеті під час карантину (відео)

Олімпійська призерка з гімнастики Ганна Різатдінова не впадає у відчай під час карантин і закликає своїх підписників наслідувати її приклад.

Ганна Різатдінова

Днями Різатдінова сходила в супермаркет і показала, як можна ненудно здійснювати покупки під час карантину. В опублікованому відео в Instagram вона продемонструвала свою чудову спортивну форму, дістаючи різні товари з полиць супермаркетів, передають Патріоти України.

На відео вона рухається з візком в пошуках продуктів і періодично закидає ногу в шпагат, використовуючи для цього візок або ж стелажі.

"2 день карантину", - написала вона під відео.

У коментарях люди в один голос розхвалили спортсменку і оцінили її поточну спортивну форму.

Резонанс тижня. Трагедія в Чернігові: Недбалість з АГС-17 призвела до поранення восьми поліцейських

неділя, 5 квітень 2020, 16:30

Поліцейський взводу, проводячи чистку гранатомета та одночасно демонструючи особовому складу засоби поводження з АГС-17, приєднав до його приймача короб зі стрічкою, спорядженою пострілами, зняв із запобіжника і дослав снаряд у ствол гранатомета... 16 ...

Хіти тижня. Реалії скреп: На Росії готуються до "ядерного" вибуху пандемії коронавірусу

неділя, 5 квітень 2020, 16:00

Науковець припустив, що незабаром "величезна кількість людей буде хворіти і вимагати медичного догляду". У Російській Федерації готуються до того, що ситуація з пандемією коронавірусу буде розвиватися за типом ядерної реакції. Про це в ефірі російськог...