Хіти тижня. Лікар дала орієнтовний прогноз піку захворюваності і смертності від коронавірусу за умови збереження карантину

Пік летальності від смертельного вірусу в країні очікується на 3-8 травня.

Якщо українці продовжать дотримуватися заходів карантину, в тому числі на Великдень і травневі свята, то пік захворюваності коронавірусом в країні випаде на 2-5 травня. Про це в інтерв'ю заявила Вікторія Задорожна, директор Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені Громашевського АМНУ, передають Патріоти України.

За її словами, пік летальності від смертельного вірусу в країні очікується на 3-8 травня. "На щастя, ці цифри невеликі, до 20 осіб в день", - зазначила вона.

При цьому експерт підкреслила, що це лише орієнтовні дані. "Ви розумієте, що наша статистика - це не точні цифри. Це залежить від того, чи всіх діагностували, або всіх обстежили, або всіх виявили, а насправді, ми не знаємо, наскільки всіх виявили", - додала Задорожна.

З архіву ПУ. Знайшли з посмішкою на губах: На Вінничині жорстоко вбили росіянина, який воював в "Азові"

субота, 23 січень 2021, 14:00

Максим Трикоза вступив до складу "Азову" 1 вересня 2015 року як волонтер-інструктор і отримав позивний «Войдан». Мешканці околиць Вінниці виявили тіло людини зі слідами насильницької смерті. Про це повідомляє Телеграм-канал «Черговий ООС», передають Па...

"Где пропадала, буланка?": Українці потроллили Мендель в гламурній піжамі "кольору конячки"

субота, 23 січень 2021, 13:15

«Казка» прес-секретаря Зеленського була зруйнована... У той же час інші користувачі не оцінили модного кольору піжами, назвавши Юлю «буланкой» (конячкою в «яблуках»).