Зараз почався «мандариновий сезон» і медики попередили про те, що не варто захоплюватися бездумним поглинанням цих фруктів.

Лікарі розкрили головну небезпеку мандаринів - на думку дослідників з інституту медицини Глазго, мандарини несуть насамперед велику небезпеку для людей похилого віку із захворюваннями шлунка. Але й не тільки це є небезпекою помаранчевого фрукта, зазначають Патріоти України.
Зараз почався «мандариновий сезон» і медики попередили про те, що не варто захоплюватися поглинанням мандаринів, так як це може привести до появи алергічних реакцій, а також здуття живота. Також експерти розповіли про те, що цей фрукт потрібно з великою обережністю вживати тим людям, у яких є захворювання шлунково-кишкового тракту.
Для організму людини безпечна кількість з'їдених за один день мандаринів - це чотири штуки. Також цей фрукт категорично не можна вживати натщесерце, вживати мандарини краще в ранковий час, а також вдень до п'ятої години вечора.
При правильному вживанні фруктів, звичайно ж є і користь для нашого організму. Кислоти цього фрукта очищають наш організм від токсинів, підвищують імунітет, ну і звичайно ж покращують настрій.
Дієтолог Олена Соломатіна розповіла про те, що виробники обробляють ці фрукти для того, щоб у них був довший термін зберігання і через таких спосіб обробки мандарини можуть стати небезпечними. За словами дієтолога, фрукти привезені з-за кордону, обробляють протигрибковими засобами, тому скоринки в жодному разі не можна вживати в їжу - це небезпечно.
Довгожителька Елоїза з Австралії відзначила своє 101-річчя у лікарні Принца Чарльза. Жінка розповіла, які прості звички допомогли їй дожити до такого віку, передають Патріоти України. За словами довгожительки Елоїзи, дожити до 101 року – це завдання не...
В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан. Мобілізації підлягають військовозобов'язані чоловіки, які отримують повістки. На Facebook-сторінці Харківського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) р...