Хіти тижня. Лікарі розповіли про головну небезпеку мандаринів

Зараз почався «мандариновий сезон» і медики попередили про те, що не варто захоплюватися бездумним поглинанням цих фруктів.

Лікарі розкрили головну небезпеку мандаринів - на думку дослідників з інституту медицини Глазго, мандарини несуть насамперед велику небезпеку для людей похилого віку із захворюваннями шлунка. Але й не тільки це є небезпекою помаранчевого фрукта, зазначають Патріоти України.

Зараз почався «мандариновий сезон» і медики попередили про те, що не варто захоплюватися поглинанням мандаринів, так як це може привести до появи алергічних реакцій, а також здуття живота. Також експерти розповіли про те, що цей фрукт потрібно з великою обережністю вживати тим людям, у яких є захворювання шлунково-кишкового тракту.
Для організму людини безпечна кількість з'їдених за один день мандаринів - це чотири штуки. Також цей фрукт категорично не можна вживати натщесерце, вживати мандарини краще в ранковий час, а також вдень до п'ятої години вечора.
При правильному вживанні фруктів, звичайно ж є і користь для нашого організму. Кислоти цього фрукта очищають наш організм від токсинів, підвищують імунітет, ну і звичайно ж покращують настрій.
Дієтолог Олена Соломатіна розповіла про те, що виробники обробляють ці фрукти для того, щоб у них був довший термін зберігання і через таких спосіб обробки мандарини можуть стати небезпечними. За словами дієтолога, фрукти привезені з-за кордону, обробляють протигрибковими засобами, тому скоринки в жодному разі не можна вживати в їжу - це небезпечно.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...