Хіти тижня. Лікарі вже нічого не можуть зробити: Відомий композитор схуд на 20 кілограмів

Сім'я Крутого перервала мовчання і вперше відверто розповіла, що ж відбувається насправді.

Шанувальники відомого російського композитора Ігоря Крутого перелякалися його останніх фото. Він виглядає дуже виснаженим і змарнілим, передають Патріоти України.

Його близькі вперше відверто зізналися, що Ігор Крутой вже насилу розмовляє. Нещодавно композитор переніс серйозну операцію. Віддані шанувальники припускають, що у артиста більш складний діагноз, ніж цукровий діабет, з яким він бореться вже кілька років. Крутий схуд більш, ніж на 20 кілограм.

Він визнав, що перед хірургічним втручання його відвідували жахливі думки. "Перед операцією думав про те, що буде, якщо мене не стане. Для мене питання збереження рівня життя моїх дітей, онуків, друзів дуже важливе", - розповів композитор.

Сім'я артиста спростувала поширювані в ЗМІ чутки про онкологічне захворювання. "У нього немає раку. А втрата ваги пов'язана з суворою дієтою. Іноді здається, що Ігор Якович взагалі нічого не їсть", - запевняють близькі Ігоря Крутого.

Хіти тижня. Катастрофа близько, жителі готові до бунту: Макіївка здригається через таємничі землетруси

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 9:00

Місцевим пропагандистам окупанти категорично заборонили розповідати про те, що сталося. Їм погрожують звільненням і навіть кримінальними справами.​. Про серйозні землетруси в окупованій Макіївці одним з перших повідомив сепаратистської Telegram-канал "...

Буде удар? "Платіжки скоро нагадають про обіцянки "кінця епохи бідності", - Волошина

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 8:56

"До протестів проти капітуляції долучається все більше людей. Останні заяви влади змусили багатьох усвідомити: розмови про залишені бойові позиції сьогодні - це більш вагомий аргумент, ніж абстрактна "торгівля на крові", про яку розповідали вчора", - п...