Хіти тижня. Лікарі вже нічого не можуть зробити: Відомий композитор схуд на 20 кілограмів

Сім'я Крутого перервала мовчання і вперше відверто розповіла, що ж відбувається насправді.

Шанувальники відомого російського композитора Ігоря Крутого перелякалися його останніх фото. Він виглядає дуже виснаженим і змарнілим, передають Патріоти України.

Його близькі вперше відверто зізналися, що Ігор Крутой вже насилу розмовляє. Нещодавно композитор переніс серйозну операцію. Віддані шанувальники припускають, що у артиста більш складний діагноз, ніж цукровий діабет, з яким він бореться вже кілька років. Крутий схуд більш, ніж на 20 кілограм.

Він визнав, що перед хірургічним втручання його відвідували жахливі думки. "Перед операцією думав про те, що буде, якщо мене не стане. Для мене питання збереження рівня життя моїх дітей, онуків, друзів дуже важливе", - розповів композитор.

Сім'я артиста спростувала поширювані в ЗМІ чутки про онкологічне захворювання. "У нього немає раку. А втрата ваги пов'язана з суворою дієтою. Іноді здається, що Ігор Якович взагалі нічого не їсть", - запевняють близькі Ігоря Крутого.

"Я мушу поїхати в село на 5 тисяч?": Дружина Віктора Павліка нарвалася на критику за "шикарний" відпочинок

п’ятниця, 7 серпень 2020, 23:36

Катерина Реп'яхова зізналася, що любить "шикарну Туреччину від €2000" за тур. Дружина Віктора Павліка Катерина Реп'яхова відпочила в Болгарії. Але їй не сподобалося. Про це жінка чесно розповіла у своєму Instagram-блозі, передають Патріоти України. "Вс...

З архіву ПУ. Не потерпимо більше ніяких "гібридних" сусідів: На Галичині жорстко висловилися про відділення від України

п’ятниця, 7 серпень 2020, 23:30

Галичани категорично не підтримують сепаратистські ідеї й готові радикально боротися з тими, хто їх захоче насаджувати. "На рахунок Галичини і Волині до Польщі. Є у мене багато друзів з цих територій, які родом з Тернополя, Львівської області, Івано-Фр...