Хіти тижня. Ліквідували ватажка бойовиків і захопили полонених: У мережі з'явилася розповідь про успішну операцію ЗСУ на Донбасі

В інтернеті оприлюднили розповідь про успішну операцію Збройних сил України (ЗСУ) на Донбасі в 2017 році, деталі якої до сих пір не розголошувалися. Відповідний пост оприлюднено на сторінці "93-тя ОМБр "Холодний Яр" у Facebook, повідомляють Патріоти України.

Так, у червні 2017 року розвідники 20-го мотопіхотного батальйону, який зараз є частиною 93-ї бригади "Холодний Яр", спільно з полком ССО провели вражаючу операцію. Вони захопили в полон трьох бойовиків так званої ЛНР і військовослужбовця 22-ї бригади спеціального призначення ГРУ ГШ Російської Федерації Віктора Агєєва.

"У ході операції ліквідували ще двох терористів. Один з них - ватажок групи бойовиків - кадровий російський офіцер Олександр Щерба з позивним "Алекс", інший - громадянин України", - сказано в повідомленні.

За словами розвідника з позивним "Поль", події сталися поблизу села Трьохізбенка. Українські бійці спостерігали за ворогом тижні три, після чого вирішили провести операцію.

24 червня вони висунулися на автомобілях через ліс до річки. Там розділилися: частина людей форсувала Сіверський Донецьк на двох гумових човнах у кілька ходок, частина залишилася на березі прикривати. Біля дач два розвідники разом з кулеметниками пішли на прикриття. Незабаром в одному з будинків виявили чотирьох найманців, в тому числі і Агєєва.

"Зв'язали, накрили ганчіркою і переправили на інший берег річки. Вони опору не чинили. Згодом на вулиці нас наткнулися двоє людей. Ми стали обличчям-до-обличчя. Один з них був "Алекс", командир цієї невеликої групи", - зазначив "Поль".

Він додав, що бойовики хотіли відкрити по них вогонь, але їх встигли ліквідувати.

З архіву ПУ. Предмети і пристосування, з якими стикаємося в побуті, але не здогадуємося про їх призначення (фотофакти)

середа, 18 вересень 2019, 7:00

Іноді звичайні речі містять таємницю невідому їх власникам. Інші явно викликають питання, тільки відповідь знайти не так просто. Канавка на дні чашки. Найчастіше такі чашки можна придбати в магазинах всесвітньо відомої компанії IKEA. Канавки на дні пот...

П'ять років без Андрія: Вдова зіркового українського футболіста вперше розповіла, як живе після трагічної загибелі коханого

середа, 18 вересень 2019, 6:10

Не обійшлося без містики Андрій Гісін став третім "динамівцем", котрі загинули один за одним через 40 днів один за одним. Кристина вспомнила историю знакомства c Андреем, яркие семейные моменты и трудности, с которыми сталкивалась молодая семья. . Кр...