Хіти тижня. "Людей хоронят, как на конвейре": У окупованому Донецьку великі проблеми

Місцеві жителі зазначають, що так активно не ховали навіть в період активних бойових дій в серпні 2014 року.

Блогер з ніком "Покращений назавжди" пише в Twitter, що на Щегловському кладовищі людей ховають, як на конвеєрі. Дуже багато похоронів: одні за іншими суцільним потоком, на дорогах не роз'їхатися. І такого в Донецьку не пригадують давно, передають Патріоти України.

Жителі зазначають, що так активно не ховали навіть в період активних бойових дій в серпні 2014 року. Інші користувачі соцмережі в коментарях пишуть, що така активність може бути пов'язана з тим, що в зв'язку зі святковими днями не працювали багато служб, і тому у людей не було можливості зібрати всі документи, необхідні для поховання померлих родичів. Однак чимало авторів коментарів писали і про те, що смертність в Донецьку в "ДНР" за час, що минув з початку окупації, дійсно істотно зросла. А причини того, як зазначають люди, - "стрес, погана медицина, низький рівень життя".

Також не можна не зазначити, що окупаційна "влада" явно занижує показники смертності і дані про чисельність населення в Донецьку. Так згідно так званому "перепису населення", проведеному в жовтні 2019 р в місті нібито живе 943 770 осіб, тобто - не набагато менше, ніж в довоєнний час (показник 2013 року - близько 960 тис. чол.). У той же час згідно з даними громадських організацій, які моніторять ситуацію на Донбасі, реальна чисельність населення в нинішньому Донецьку - не більше 450 тис. чоловік. А показники народжуваності і смертності спотворюються як в "ДНР", так і в сусідній "ЛНР". Приблизно на 50%: одні - в бік завищення, другі - в бік заниження. І тільки на кладовищі можна побачити, який реальний стан справ. Адже свіжі могили не сховаєш.

Щось пішло не так: В ефірі українського телемарафону з'явилася жінка без штанів (відео)

середа, 28 вересень 2022, 18:23

Увечері 27 вересня в ефірі українського телемарафону "Єдині новини" щось пішло не так, і перед глядачами постала жінка без штанів. Вона з'явилася в кімнаті італійського політолога Грегоріо Ваджіані, коли він розмовляв з ведучим, передають Патріоти Укра...

У Німеччині трагічно загинув 5-річний хлопчик з України - його придавило шафою

середа, 28 вересень 2022, 15:30

У Німеччині трагічно загинув хлопчик, який через війну з родиною евакуювався з України. На 5-річного Тимура Незбжицького впала шафа. Про це повідомляє ТСН.ua, передають Патріоти України. Родина переїхала до німецького міста Гота. Трагедія сталася увече...