Хіти тижня. Людей немає, магазини не працюють: Окупанти "вбили" знаменитий курорт у Криму (відео)

На пляжі, куди до 2013 року приїжджали тисячі людей, взагалі порожньо.

У мережі показали кадри з анексованого Росією Криму, де, незважаючи на кінець червня, так і не розпочався курортний сезон. Про це повідомляють Патріоти України 23 червня 2020 року з посиланням на ролик, опублікований на каналі "Дивовижний Крим".

Практично порожні пляжі навіть в селищі Поповка, в якому з 2001 по 2013 роки проводився популярний фестиваль електронної музики "Республіка Каzантип". "Перше, з чим я зіткнувся, прибувши в Поповку, це те, що тут дуже важко і проблематично знайти магазин. Довелося їхати в іншу сторону від колишнього Казантипу, щоб знайти хоч якийсь робочий магазин. Чомусь магазини тут не працюють ще", - здивувався реаліям колись популярного курорту блогер.

А на пляжі, куди до 2013 року приїжджали тисячі людей, взагалі порожньо, лише десь поодиноко можна побачити туриста.

У парку розваг теж нікого, там немає ні аніматорів, ні музики, а гойдалки зовсім порожні.

"Туди заходити не можна, сюди заходити не можна. Ну, може воно і правильно, тому, що воно все розвалюється, розбирається потихеньку", - підсумував автор.

У коментарях під роликом люди теж зазначили занепад популярного до анексії курорту. "Який тупняк, взяти і скрутити шию качці, що несе золоті яйця", - написав дехто.

Вивчаємо звички господаря нового року: Як амурський тигр грає в снігу, кумедне відео із найбільшою кішкою світу

середа, 8 грудень 2021, 8:10

Сімейний парк дикої природи Paradise Wildlife Park, що у Великій Британії, опублікував відео з амурським тигром. Тварина влаштувала зимові розваги. Тигр катав кулі, мов для сніговичка, а також їздив по снігу мов на лижах. Вважається одним з найрідкісні...

"Найкращий іноземний фільм": Де зараз дивитися український художній кінофільм "Погані дороги", який претендує на "Оскар"

середа, 8 грудень 2021, 7:50

Фільм "Погані дороги" режисерки Наталки Ворожбит увійшов увійшли до лонг-листа "Оскара" в категорії "Найкращий іноземний фільм". Наразі в лонг-листі 93 картин в цій категорії, а 21 грудня буде оголошено шорт-лист, куди потраплять лише 15 кінокартин, за...