Хіти тижня. "Людям все одно": Оля Полякова раптово стала на захист російської мови в Україні (відео)

Українська співачка Оля Полякова вважає, що в Україні немає мовної проблеми, адже "людям все одно". Таку думку артистка висловила в програмі "Право на владу" в ефірі "1+1". Вона розповіла, що дала великий концерт у Львові, і у неї не було проблем з виступом російською мовою, передають Патріоти України.

"Це прекрасний був концерт. Ви знаєте, 35 тисяч людей, які в унісон співають свої пісні російською мовою. Я думаю, дуже добре ілюструють, що питання мови у людей немає. Це розгорається в політичному полі, на телебаченні. У житті цього немає. Людям все одно. Вони готові співати з тобою будь-якою мовою. Вони готові підтримувати тебе, якщо ти поділяєш з ними їх цінності. Якщо ти говориш з ними однією ментальною мовою", – поділилася вона.

Також Полякова зазначила, що виступала за кордоном перед українською діаспорою, і у неї також не було проблем з російськомовними піснями.

"У мене були концерти в США і Канаді. На мене ходять тільки українці. І у мене російськомовні пісні. І вони вщерть набивали мені зал і співали всі мої пісні. І їм було все одно, що я співаю російською мовою, тому що вони мене сприймають українською співачкою, якою я є", – згадувала артистка.Водночас вона обурилася станом доріг в Україні та низьким рівнем життя наших громадян."Мовне питання існує тільки в політичній площині. І для того, щоб відвернути наших людей від чогось важливішого. Те, з чим справді в нас проблеми. Чому ми не говоримо, що на свої концерти ми не можемо дістатися? Тому що елементарно у нас немає доріг. Ви знаєте, що я зараз я проїхала по всій Україні... Якщо ще п'ять років тому їх не було, то зараз їх немає зовсім. Якщо 300 кілометрів я повинна їхати 14 годин на машині. Розумієте? Тому що такі ями!" – розповіла співачка.

Ще Полякова розкритикувала організацію концертів у нашій країні. "Тому що немає залів. Вони не опалюються взимку й не провітрюються влітку. Влітку в них, як у лазні, а взимку – як у холодній труні. А люди хочуть кудись ходити. Найголовніше – не можуть купувати квитки на ці концерти. Підніміть рівень життя, щоб люди могли платити за квитки. І тоді ви можете говорити, щоб українське мистецтво, естрада, кіно, театр розвивалися", – висловила свою думку Полякова.

Крім того, вона розповіла, що раніше, щоб стати зіркою в Україні, потрібно було отримати визнання в Росії. "Хорошу українську пісню складно купити. Адже топові автори пишуть російською, щоб продавати. Тому що в Україні вони не можуть це продавати. В Росії є закони, за якими вони щомісяця отримують роялті. А в Україні немає таких законів і такого шоубізнесу. В Україні заробляють п'ять артистів, а інші змушені їхати в Росію, як на заробітки", – пояснила вона.

Хіти тижня. Бережіться! Названо найнебезпечніші автомобілі, водії яких гинуть у ДТП найчастіше

п’ятниця, 2 жовтень 2020, 1:00

Великі автомобілі мають перевагу перед маленькими, коли мова йде про безпеку. Про це свідчать дані нового дослідження Страхового інституту безпеки дорожнього руху, повідомляє Business Insider, передають Патріоти України. Вивчивши загибель водіїв з 2015...

Хіти тижня. Українець зробив доньці електросамокат, щоб ганяла в школу: Дивується, чому жодне вітчизняне підприємство не поставить на потік (відео)

п’ятниця, 2 жовтень 2020, 0:10

Середня вартість такого сумського самокату 1000 доларів. Тато-майстер починав з бензинового двигуна, але врешті еко перемогло. “Самокати винайшли вже давно, але чомусь в Україні їх ніхто не робить”, – розповідає майстер Мстислав, передають Патріоти Укр...