Хіти тижня. "Людям все одно": Оля Полякова раптово стала на захист російської мови в Україні (відео)

Українська співачка Оля Полякова вважає, що в Україні немає мовної проблеми, адже "людям все одно". Таку думку артистка висловила в програмі "Право на владу" в ефірі "1+1". Вона розповіла, що дала великий концерт у Львові, і у неї не було проблем з виступом російською мовою, передають Патріоти України.

"Це прекрасний був концерт. Ви знаєте, 35 тисяч людей, які в унісон співають свої пісні російською мовою. Я думаю, дуже добре ілюструють, що питання мови у людей немає. Це розгорається в політичному полі, на телебаченні. У житті цього немає. Людям все одно. Вони готові співати з тобою будь-якою мовою. Вони готові підтримувати тебе, якщо ти поділяєш з ними їх цінності. Якщо ти говориш з ними однією ментальною мовою", – поділилася вона.

Також Полякова зазначила, що виступала за кордоном перед українською діаспорою, і у неї також не було проблем з російськомовними піснями.

"У мене були концерти в США і Канаді. На мене ходять тільки українці. І у мене російськомовні пісні. І вони вщерть набивали мені зал і співали всі мої пісні. І їм було все одно, що я співаю російською мовою, тому що вони мене сприймають українською співачкою, якою я є", – згадувала артистка.Водночас вона обурилася станом доріг в Україні та низьким рівнем життя наших громадян."Мовне питання існує тільки в політичній площині. І для того, щоб відвернути наших людей від чогось важливішого. Те, з чим справді в нас проблеми. Чому ми не говоримо, що на свої концерти ми не можемо дістатися? Тому що елементарно у нас немає доріг. Ви знаєте, що я зараз я проїхала по всій Україні... Якщо ще п'ять років тому їх не було, то зараз їх немає зовсім. Якщо 300 кілометрів я повинна їхати 14 годин на машині. Розумієте? Тому що такі ями!" – розповіла співачка.

Ще Полякова розкритикувала організацію концертів у нашій країні. "Тому що немає залів. Вони не опалюються взимку й не провітрюються влітку. Влітку в них, як у лазні, а взимку – як у холодній труні. А люди хочуть кудись ходити. Найголовніше – не можуть купувати квитки на ці концерти. Підніміть рівень життя, щоб люди могли платити за квитки. І тоді ви можете говорити, щоб українське мистецтво, естрада, кіно, театр розвивалися", – висловила свою думку Полякова.

Крім того, вона розповіла, що раніше, щоб стати зіркою в Україні, потрібно було отримати визнання в Росії. "Хорошу українську пісню складно купити. Адже топові автори пишуть російською, щоб продавати. Тому що в Україні вони не можуть це продавати. В Росії є закони, за якими вони щомісяця отримують роялті. А в Україні немає таких законів і такого шоубізнесу. В Україні заробляють п'ять артистів, а інші змушені їхати в Росію, як на заробітки", – пояснила вона.

Хіти тижня. "Копи" такого ще не бачили: У Києві дівчина підступно помстилася колишньому хлопцю (фото)

п’ятниця, 21 лютий 2020, 9:00

У мережі з'явилася незвична історія про те, як у Києві, на вулиці Інститутській, дівчина викидала з вікна будинку речі хлопця, який кинув її напередодні. Про інцидент написала журналістка та мешканка міста Катерина Зіновієва на своїй сторінці у Faceboo...

Апельсини з хробаками заполонили магазини в Україні: Як правильно вибрати фрукт (фото)

п’ятниця, 21 лютий 2020, 8:55

Українці почали скаржитися, що в країну завезли зіпсовані апельсини, які просто кишать хробаками. Так, киянка Наталя Марш розповіла, що придбала фрукти в столичному супермаркеті, і тільки вдома помітила гниль, передають Патріоти України. "Очистила, а в...