Мова йде про жінку, яка 10 років працювала в італійському містечку Медичина, і там 3 тижні тому захворіла короновірусом. Зараз лікарі нарешті підтвердили її одужання від небезпечної інфекції. Про це йдеться в сюжеті ТСН, зазначають Патріоти України.
Італійці вилікували від коронавіруса українку (відео: YouTube)
Українка перебувала в тяжкому стані, оскільки її здоров'я погіршував цукровий діабет. Її лікували експериментальним італійським методом, який схожий з лікуванням ревматизму.
"Метод був придуманий італійським професором на лікуванні ревматоїдного артриту, документи у мене всі є, але інформація в них конфеденційна, щоб не почали виробляти щось подібне підпільно і не постраждали наші громадяни", - розповіла жінка.
Вона також додала, що за цим протоколом лікували всього 5 чоловік, але у всіх спостерігалася дуже швидка позитивна динаміка. При цьому швидке покращення здоров'я спостерігалося тільки на 4 добу лікування.
З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...
Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...